Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Campanile Kraków

Św.Tomasza 34, 31-023 Kraków
http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-cracovie-krakow

Skontaktuj się z obiektem

Zbigniew Janczur +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Campanile Kraków

Tomasz Szyszka dyrektorem działu sprzedaży Louvre Hotels Group

Data aktualności: 10-07-2013

 • Tomasz Szyszka dyrektorem działu sprzedaży Louvre Hotels Group - Campanile Kraków

  Nowym dyrektorem sprzedaży francuskiej grupy hotelowej Louvre Hotels Group, właściciela takich marek jak m.in.: Campanile, Golden Tulip, czy Premier Classe, został Tomasz Szyszka.

   

   

   

   


  Jego głównym zadaniem będzie kształtowanie polityki sprzedaży marek ekonomicznych obecnych w portfolio Louvre Hotels Group – Campanile, Golden Tulip i Premiere Classe w Polsce i na Litwie. Dodatkowo zajmie się on koordynowaniem działań marketingowych i wizerunkowych związanych z wprowadzaniem nowej strategii rozwoju grupy hotelowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

  - W Polsce marki budżetowe, ekonomiczne mają ogromny potencjał, dlatego naszym głównym celem będzie wzmocnienie ich pozycji na rynku i dotarcie do nowych klientów z atrakcyjną ofertą – powiedział nowy dyrektor. – Chcielibyśmy, aby nasi klienci wiedzieli, że w Campanile będą mogli przenocować w dobrym, niedrogim hotelu w centrum miasta, w Golden Tulip spędzą rodzinne wakacje, a w Premiere Classe skorzystają z wygodnego i schludnego pokoju za niewielkie pieniądze – dodał Tomasz Szyszka.

  Nowy dyrektor sprzedaży związany jest z branżą hotelową od ponad 14 lat. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał pracując dla takich marek jak: Intercontinental Cyprus Aphrodite Hills Resort, Domina Hotels Group, Intercontinental Warszawa oraz Sheraton Sopot Conference Centre & SPA, w którym pełnił rolę Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu. Szyszka jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu.