31 maja 2012 r. drugi wrocławski hotel sieci Campanile zainaugurował swoją działalność. Znajdujący się na rogu ulic Ślężnej i Borowskiej obiekt, wspólnie z powstałym obok niego jednogwiazdkowym hotelem Premiere Classe, zajął teren o powierzchni 14 tys. mkw.

Hotel Campanile Wrocław Centrum to kolejna inwestycja sieci Louvre Hotels we Wrocławiu - w mieście działa już dwugwiazdkowy Campanile przy ul. Jagiełły.

Do dyspozycji gości nowego wrocławskiego hotelu pozostają 152 dwuosobowe pokoje, z czego 4 zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Goście mają do wyboru dwa rodzaje pokoi - zwykłe i rodzinne, połączone z drugim pomieszczeniem dodatkowymi drzwiami. Na terenie całego obiektu istnieje bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel posiada też własny parking na 144 samochody, obok którego znajduje się park. W hotelu znalazły się 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 300 mkw, które są w stanie pomieścić do 270 osób. W pomieszczeniach mogą być organizowane konferencje, szkolenia i rozmowy biznesowe. Hotelowa restauracja Le Restaurant specjalizuje się w daniach kuchni francuskiej przygotowywanych w oparciu o produkty sezonowe. Uczestnicy konferencji mogą również skorzystać z oferty Lounge Baru oraz znajdującej się obok niego części wypoczynkowej. Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej hotelu Campanile Wrocław Centrum są udzielane pod numerem telefonu 71 783 03 00 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: wroclaw.centrum@campanile.com. źródło: www.campanile-wroclaw-centrum.pl