Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

City Park Hotel & Residence

Wyspiańskiego 26a, 60-751 Poznań
www.cityparkhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Konferencji +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
City Park Hotel & Residence

Na czele City Park Hotel w Poznaniu stanęła Katarzyna Zarzycka

Data aktualności: 29-02-2016

 • Na czele City Park Hotel w Poznaniu stanęła Katarzyna Zarzycka - City Park Hotel & Residence

  Pięciogwiazdkowy City Park Hotel & Residence od początku lutego br. jest zarządzany przez Katarzynę Zarzycka, która na stanowisku dyrektora zastąpiła Ziemowita Majewskiego.

   

  Katarzyna Zarzycka ukończyła Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Ma 13-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w hotelu The Westin Warsaw. Następnie awansowała na stanowisko menadżera rezerwacji i revenue w warszawskich oddziałach hoteli Starwood (Sheraton i Westin). Kolejnych kilka lat spędziła pracując dla Booking.com jako Senior Sales Manager. Potem nadszedł czas na stanowisko dyrektor revenue i sprzedaży w warszawskich Novotelach. Dwa lata temu Katarzyna Zarzycka podjęła się pracy za granicą – objęła stanowisko dyrektora sprzedaży, marketingu i revenue w trzech hotelach Radisson, po czym w 2015 r. to samo stanowisko zaproponowano jej w zespole Ziemowita Majewskiego w City Park Hotel & Residence. Od lutego br. pełni funkcję dyrektora tegoż hotelu.

   

  Pięciogwiazdkowy City Park Hotel & Residence oferuje 35 pokoi hotelowych i 53 apartamentów na pobyty długoterminowe. Obiekt dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi oraz dodatkowym osobnym miejscem na eventy – D.O.M. 88. Ponadto, w hotelu znajduje się popularna w mieście restauracja Cucina, Whisky Bar 88 oraz sala Cigar Lounge, a także strefa spa z basenem, saunami i salą fitness.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: