Organizacja ciekawego wyjazdu integracyjnego stanowi coraz większe wyzwanie dla event managerów. Przy tak bogatej ofercie coraz trudniej jest znaleźć odpowiednie miejsce, które spełni określone kryteria klienta i zaproponuje innowacyjne rozwiązania. Często też dostępność samej przestrzeni konferencyjnej to za mało. Pracownicy agencji eventowych wiedzą, że klienci liczą na zaproponowanie nietuzinkowego sposobu na spędzenie wolnego czasu i integrację. Dziś prezentujemy Wam Copernicus Toruń Hotel – obiekt, który zaoferuje to wszystko: profesjonalną przestrzeń do pracy, miejsce na imprezy w plenerze i ciekawe pomysły na czas po konferencji.

Copernicus Toruń Hotel to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w centralnej części Polski. Położenie hotelu i dogodny dojazd stanowią jego istotny atut, ceniony przez osoby przyjeżdżające w celach turystycznych i biznesowych. Toruń to przepiękne miasto z rozbudowaną ofertą turystyczną, a sama aglomeracja nie jest na tyle duża, aby jej eksploracja stanowiła wyzwanie dla gości. Hotel położony jest w centrum miasta – zaledwie 5 minut pieszo od znajdującej się na liście UNESCO Starówki. Co ważne, do obiektu należy działka o powierzchni ponad 20 tysięcy m kw., przy samym wiślanym bulwarze. Zielone otoczenie można więc wykorzystać do realizacji wydarzeń również poza budynkiem głównym hotelu.

Copernicus Hotel Torun imprezy plenerowe

Copernicus Toruń Hotel – dobry wybór na imprezy plenerowe

To właśnie umiejscowienie Copernicus Toruń Hotel stanowi o jego wyjątkowości w zakresie organizacji eventów. Teren zielony obiektu pozwala na zaplanowanie różnorodnych imprez plenerowych. Koncerty na świeżym powietrzu, pikniki, gry integracyjne – to tylko niektóre z możliwości. Obiekt doskonale nada się na prezentacje najnowszych modeli samochodów czy motocykli, jak również na zloty motoryzacyjne – w 2022 r. gościł XX Zlot Klubu Zabytkowych Mercedesów. Zadbana przestrzeń wokół hotelu wręcz zachęca do wykorzystania jej pod organizację wydarzeń.

W ostatnim czasie wśród gości zauważalna jest duża potrzeba powrotu do natury, częstszego obcowania z zielenią i przebywania na świeżym powietrzu. Taka integracja plenerowa, przy jednoczesnej bliskości hotelu, idealnie wpisuje się w ten trend.

Copernicus Hotel Torun event

 Na uwagę zasługuje położona w ogrodzie zewnętrzna sala bankietowa Atlantis. Posiada ona imponującą powierzchnię 600 m kw. Jest to piękna, przeszkolona przestrzeń z widokiem na Wisłę i zielone otoczenie. Sala posiada niezależne zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu można w niej zaplanować – obok mniej formalnych imprez grillowych – również uroczyste bankiety i koktajle. Przestrzeń jest klimatyzowana oraz odpowiednio wyposażona. Organizowane są w niej eventy dla nawet 600 gości. Salę można wykorzystać także na mniejsze realizacje, dzięki możliwości podziału na dwie przestrzenie po 300 m kw.

Copernicus Hotel Torun sala Atlantis

(Realizacja Power Events)

Po konferencji – skorzystaj z bogatej oferty rekreacyjnej

Copernicus Toruń Hotel pozwala zachować równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Obiekt do dyspozycji gości oddaje rozbudowaną strefę rekreacyjną z basenem wewnętrznym, saunami (suchą, mokrą i infrared) oraz jacuzzi. Dodatkowo, w strefie wellness znajduje się klimatyczna grota solna. Dużym zainteresowaniem cieszy się sezonowy basen zewnętrzny. Ekspozycja na stronę południową pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. Ciekawym pomysłem może być na przykład zorganizowanie tu pool party.

Copernicus Toruń Hotel pool party

Warto pomyśleć także o wykorzystaniu strefy SPA dla grup. Hotel dysponuje 14 gabinetami SPA i kliniką kosmetologii. Wykwalifikowani terapeuci polecą zabiegi odpowiednio dobrane do potrzeb duszy i ciała. Voucher na zabiegi SPA może być świetną nagrodą dla najlepszych pracowników i motywacją do dalszej pracy.

Copernicus Hotel Torun strefa spa

Event w klubowym klimacie

Dla tych, którzy poszukują miejsca na wieczorne spotkanie integracyjne, mamy propozycję: event w klubie nocnym Stars, który posiada wyjście na taras zewnętrzny przy basenie. Hotel organizuje w klubie imprezy dla grup na wyłączność, połączone z realizacją usług gastronomicznych. W sezonie letnim szczególnie często klienci decydują się na opcję menu grillowego, aby skorzystać z uroków terenu zewnętrznego i przylegającego do klubu tarasu.

Sam Klub Stars to też świetna przestrzeń eventowa. Ponad 600 m kw. powierzchni, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, wyszkolona obsługa. Całość jest na tyle przemyślana i przygotowana pod kątem imprez, że niewiele więcej potrzeba, aby zorganizować tu udane wydarzenie typu indoor lub outdoor – do wyboru bądź połączenia.

Copernicus Hotel Torun klub

Komfort niejedno ma imię

Hotel do Państwa dyspozycji oddaje 149 funkcjonalnie wyposażonych pokoi, z możliwością zakwaterowania ponad 300 gości. Każdy z pokoi wyposażony jest w wygodne łóżko, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibarek czy komplet mebli wypoczynkowych. Większość pokoi posiada balkony, co również wyróżnia obiekt. Mimo iż Copernicus Toruń Hotel położony jest w centrum miasta, zielone otoczenie zapewnia ciszę i spokój niezbędne do komfortowego wypoczynku. Każdy pokój może zostać przygotowany jako pokój z łóżkiem małżeńskim bądź z dwoma osobnymi łóżkami. 

Copernicus Hotel Torun pokoj

Postaw na doświadczenie i rekomendacje

Copernicus Toruń Hotel funkcjonuje na rynku już 10 lat. W tym czasie zrealizował setki udanych imprez firmowych, konferencji, sympozjum i wyjazdów integracyjnych. Na spotkania biznesowe udostępnia nowoczesne sale konferencyjne, które łącznie zajmują 800 m kw. Profesjonalna obsługa dba o organizowane wydarzenia w każdym szczególe. Służy pomocą i radą od momentu przygotowania oferty, poprzez ustalanie warunków rezerwacji, po samą realizację. Jeżeli szukacie miejsca wyjątkowego, z dużymi możliwościami, świetną lokalizacją i nastawieniem na klienta – zdecydowanie musicie rozważyć realizację w Copernicus Toruń Hotel.

Copernicus Hotel Torun sala konferencyjna