Sala konferencyjna czy bankietowa? Na szkolenia, spotkanie jubileuszowe, a może wyjazd integracyjny? Nowoczesne centrum konferencyjne, wygodne pokoje, smaczną kuchnię oraz rozległy teren zielony oferuje hotel Czarny Staw w Aleksandrowie Łódzkim.

Profesjonalne hotele konferencyjne znaleźć można nie tylko w centrach dużych miast. W zielonym otoczeniu, a jednak blisko, bo 16 km od centrum Łodzi, położony jest trzygwiazdkowy hotel Czarny Staw. Jego zaplecze konferencyjne powstało z myślą o organizatorach, którzy poszukują solidnej oferty biznesowej, jak również miejsca, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta.

Czarny Staw Hotel Aleksandrow Lodzki

Profesjonalne sale na wydarzenia dla 250 osób

Hotel Czarny Staw oferuje przestrzeń dostosowaną do organizacji zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych kongresów. Na meeting plannerów czeka 11 sal konferencyjnych, które w zależności od zapotrzebowania można łączyć lub dzielić na mniejsze moduły. 

Największą z przestrzeni jest Sala Platynowa o powierzchni 416 m kw., w której zorganizować można wydarzenie z udziałem 420 osób. Tak jak pozostałe sale, jest ona klimatyzowana oraz wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. 

Czarny Staw Hotel Aleksandrow Lodzki sala konferencyjna

Równie elegancka jak Platynowa jest Sala Brylantowa, która sprawdzi się przy spotkaniach w gronie 300 osób. Obie przestrzenie można ze sobą połączyć, uzyskując 728 m kw. na uroczyste bankiety i gale. 

Na 3 moduły o powierzchni od 58 m kw. do 128 m kw. dzieli się Sala Kaszmirowa – elastyczna i minimalistyczna w wystroju przestrzeń, która może być konfigurowana zgodnie z oczekiwaniami oraz charakterem spotkania. Jej wnętrze jest dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, wychodzącym na zielone otoczenie.

W innej części kompleksu rozlokowane są kolejne 3 sale bankietowe: Pod Aniołami, Różana oraz Pałacowa. Wszystkie utrzymane w jasnej kolorystyce, przestronne i będące idealnym miejscem dla wytwornych przyjęć dla od 70 do 140 gości. 

Czarny Staw Hotel Aleksandrow sala konferencyjna rozana

Ofertę biznesową hotelu uzupełnia utrzymana w stylu regionalnym sala restauracyjna, która wykorzystywana jest  na imprezy firmowe i okolicznościowe dla 200 gości.

Imprezy plenerowe w hotelu Czarny Staw

Kompleks konferencyjno-bankietowy Czarny Staw ma dodatkowy atut w postaci liczącego 40 ha terenu zielonego, na którym przygotować można eventy plenerowe dla nawet 500 osób. W ciepłe miesiące sprawdzoną atrakcją jest grill w przestronnej altanie o wdzięcznej nazwie Kurnik. Poza przestrzenią na spotkania posiada ona także muszlę koncertową, dzięki czemu eventy urozmaicić można występami muzycznymi. Zorganizujemy tu biesiadę grillową lub piknik dla 300 osób. 

Czarny Staw Hotel Aleksandrow Lodzki altana grillowa

Czarny Staw Hotel Aleksandrow Lodzki otoczenie

Gości hotelu Czarny Staw warto zaprosić do udziału w rozgrywkach sportowych. Na terenie zielonym okalającym hotel znajdują się boiska do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę. Dobrym pomysłem będzie też zorganizowanie w tym miejscu zajęć typu team building albo firmowego pikniku.

Wszystko, co ważne, w jednym miejscu

Co istotne, kompleks pozwala na zakwaterowanie uczestników eventu w jednym miejscu. Trzygwiazdkowy hotel Czarny Staw oferuje 88 klimatyzowanych i nowocześnie urządzonych pokoi

Czarny Staw hotel Aleksandrow Lodzki pokoj

Goście konferencji będą mieli okazję skosztować wybornych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej serwowanych w restauracji Czarny Staw. Zwraca się tu uwagę na sezonowość, zatem karta pełna jest dań stworzonych na bazie świeżych i najwyższej jakości produktów. 

Restauracja Czarny Staw Aleksandrow Lodzki bankiety

Tu nic nie pozostawia się przypadkowi. O kulinarną oprawę wydarzeń organizowanych w hotelu Czarny Staw zadba sam szef kuchni, a doświadczony personel dopilnuje, aby każde spotkanie zakończyło się zadowoleniem uczestników. 

Eleganckie sale bankietowe i nowoczesne pokoje. Zielone otoczenie z miejscem na duże eventy na świeżym powietrzu i kameralne sale na bardziej prywatne spotkania. Smaczna kuchnia i dbałość o zadowolenie gości. To wszystko czeka na Was w hotelu Czarny Staw w Aleksandrowie Łódzkim. 

Hotel Czarny Staw