Na terenie Enklawy Białowieskiej Forest&Spa otwarty został nowy budynek - "Bawidło". Organizatorzy spotkań znajdą w nim nowoczesne zaplecze konferencyjno-eventowe przystosowane do spotkań dla 160 osób.

W budynku "Bawidło" znajduje się sala bankietowa (150 m kw.) przygotowana na wydarzenia dla 150 osób. Przestrzeń została wyposażona w bufet oraz profesjonalne oświetlenie.

Enklawa Bialowieska sala bankietowa

Na piętrze budynku ulokowana jest sala konferencyjna o powierzchni 123 m kw., mieszcząca do 130 osób w ustawieniu kinowym. Salę wyposażono w urządzenia do streamingu konferencji live, wideokonferencji oraz spotkań hybrydowych, ekran (98") oraz ekrany wspomagające. 

Enklawa Bialowieska sala konferencyjna

Dużym atutem nowej inwestycji jest SkyBar działający na dachu budynku "Bawidło", jak również możliwość skorzystania z restauracji SportBar, parku rekreacyjnego z basenem, sauną, jacuzzi i parku linowego.

Enklawa Bialowieska skybar

W czterech budynkach należących do Enklawy Białowieskiej zakwaterować można od 200 do 300 osób. Cały kompleks usytuowany jest na dużym terenie zielonym o powierzchni 4,5 ha, który można wynająć na wyłączność na imprezy plenerowe. Na terenie obiektu znajduje się również kaplica katolicka. 

Enklawa Bialowieska apartament