Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
EXPO XXI Warszawa

Byliśmy, widzieliśmy: Na kongresy, na targi, na eventy? EXPO XXI Warszawa!

Data aktualności: 02-02-2016

 • Byliśmy, widzieliśmy: Na kongresy, na targi, na eventy? EXPO XXI Warszawa! - EXPO XXI Warszawa

  W Warszawie nie funkcjonuje wprawdzie centrum kongresowe, ale znajduje się tu obiekt multi-venue, w którym można z powodzeniem zorganizować i międzynarodową konferencję ze strefą wystawienniczą, i targi, i spektakularny event. Takim miejscem bez wątpienia jest EXPO XXI Warszawa - cztery wielofunkcyjne hale, sale konferencyjne, obszerny parking i, co ważne, bardzo dobra lokalizacja. Byliśmy, widzieliśmy - przeczytajcie o naszych wrażeniach.


   

  Expo XXI Warszawa sale konferencyjne targi eventy

  Lokalizacja: 
  Obiekt świetnie skomunikowany

   

  EXPO XXI Warszawa znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Prądzyńskiego 12/14, niespełna kilometr od Trasy AK (al. Prymasa Tysiąclecia) i 3,5 km od trasy S8. Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany, zarówno ze Śródmieściem – odległość z Dworca Centralnego jest zaledwie 3,2 km, jak i z lotniskiem – można tu dojechać w niecałe 20 min. (9 km), z Dworca Zachodniego zaś - dojść spacerem.
  Otoczenie EXPO XXI to postindustrialne tereny Woli z najbardziej charakterystycznym budynkiem - zabytkowej gazowni. Aby zachować spójność architektoniczną, fasada budynku nawiązuje do tego dziewiętnastowiecznego stylu.
  Co ważne, goście EXPO mają do dyspozycji obszerny parking na 1500 miejsc. 

   

  Wygląd:
  Nowocześnie i w postindustrialnym klimacie warszawskiej Woli

   

  Na 20000 mkw. powierzchni mieszczą się cztery hale wystawienniczo-targowe. Trzy z nich oddano do użytku w 2001 r., a ostatnią – w 2009 r. Najnowsza hala nr 4 stanowi odrębny budynek, który może zostać połączony z pozostałymi zgodnie z preferencjami klienta.
  Powierzchnia hal to 13500 mkw. i dodatkowo – 1500 mkw. w 10 salach konferencyjnych i pokojach biznesowych, które znajdują się na 1. piętrze. Obiekt dysponuje ponadto 5000 mkw. terenu ekspozycji i parkingiem dla 1500 samochodów.
  Atutem hal jest ich bezkolumnowa powierzchnia, dzięki czemu organizatorzy targów, konferencji czy eventów mogą je aranżować w dowolny sposób.
  Warto zauważyć, że EXPO XXI jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

   

  Sale konferencyjne:
  Międzynarodowy kongres? Żaden problem!

   

  Konferencje i kongresy mogą odbywać się nie tylko w salach konferencyjnych na piętrze, ale również w samych halach, można bowiem w nich wydzielać dowolne przestrzenie za pomocą ścian, o których postawienie zdba Dział Usług EXPO XXI. Pomieszczenia są dźwiękoszczelne i mogą być dodatkowo wyciemnione. Wysokość hal – 8 m i 10 m zapewnia przestrzeń i dobrą cyrkulację powietrza. Obiekt łącznie może pomieścić kilkanaście tysięcy osób.

   


  Sale konferencyjne na piętrze są niższe – mają 3,3 m. Sale A, D i E przeznaczone są na spotkania dla 50 osób, w sali C może odbyć się konferencja dla 600 uczestników, a w sali B – dla 120 osób. Przed salami mieści się przestronne, widne foyer. Ponadto obiekt dysponuje mniejszymi pokojami do rozmów biznesowych, przeznaczonymi na spotkania do 35 osób.
  Centrum konferencyjne jest w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Obsługa obiektu oferuje wszelkie potrzebne usługi na konkretne potrzeby danego spotkania. 

  Expo XXI Warszawa sale konferencyjne targi eventyExpo XXI Warszawa sale konferencyjne targi eventy

   

  Pokoje:


  Obiekt nie udostępnia noclegów. Najbliższe hotele 3-5 gwiazdkowe znajdują się w promieniu 5-10 minut drogi. EXPO oferuje pomoc przy rezerwacji miejsc noclegowych w specjalnych cenach podczas konferencji i targów.
  W planach jest budowa Hotelu 52 tuż przy EXPO XXI, z dużą bazą noclegową. Zgodnie z zapowiedziami ma zostać oddany do użytku za rok. 

   

  Restauracje i bary:

   

  EXPO XXI Warszawa dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym. W budynku głównym znajduje się nowoczesna restauracja, działająca codziennie i oferująca swoje usługi cateringowe podczas targów, konferencji i kongresów. Restauracja oferuje również możliwość ustawienia punktów mobilnych na życzenie klienta oraz organizuje indywidualne zamówienia na catering pakietowy.

   

  Atrakcje i usługi:
  Eventy szyte na miarę


  Dział Usług obiektu oferuje pełną gamę usług dla meeting plannerów – od zabudowy i wynajmu wyposażenia, przez wykonanie rozmaitych podłączeń i dostosowania pomieszczeń pod różne eventy. Ważnym atutem obiektu jest duży teren ekspozycyjny i bardzo obszerny parking. W zależności od potrzeb, menadżerowie Działu Usług udzielają pomocy na etapie przygotowania imprezy, opracowując wstępne rysunki, techniczne dokumenty formalne i inne materiały potrzebne organizatorowi. EXPO XXI Warszawa świadczy również dla organizatorów całą paletę usług, które dobierane są przez niego w zależności od potrzeb.  Część usług związanych z budynkiem (usługi techniczne) realizowana jest bezpośrednio przez EXPO XXI Warszawa, natomiast pozostałe usługi wykonują firmy współpracujące i rekomendowane.

   


  Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

   

  Obiekt o bardzo dużej powierzchni użytkowej, którą można dowolnie aranżować. Ogromny parking dla samochodów i autokarów. Dogodna lokalizacja. Obiekt typu multi-venue – przygotowany do organizacji różnych eventów.

   

  ► Opinia serwisu konferencje.pl:


  Idealne miejsce do zorganizowania eventów wszelkiego typu – sprawdzi się i podczas kongresów (przy odpowiedniej aranżacji powierzchni), targów i wystaw, ale również podczas wydarzeń sportowych (można tu ustawić nawet żaglówki z pełnymi żaglami!), kulturalnych (koncerty, pokazy mody) produkcji filmowych i telewizyjnych, egzaminów oraz bankietów. Elastyczna i profesjonalna obsługa project managerów obiektu przygotowuje oferty skrojone na miarę.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: