Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Warsaw Airport

17 Stycznia 39F, 02-148 Warszawa
http://hamptoninn3.hilton.com/en/hotels/poland/hampton-by-hilton-warsaw-airport-WAWAPHX/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport oficjalnie otwarty

Data aktualności: 19-09-2013

 • Hampton by Hilton Warsaw Airport oficjalnie otwarty - Hampton by Hilton Warsaw Airport
  W środę, 18 września 2013 r., w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie Hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Jedną z atrakcji mieszczącego się 800 metrów od terminalu lotniska obiektu jest ciekawie zaaranżowana strefa publiczna z częścią biznesową i salą konferencyjną.
   
  Sala konferencyjna hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport ma 60 mkw. powierzchni i mieści do 20 osób w ustawieniu klasowym, 35 w ustawieniu teatralnym i 30 w ustawieniu bankietowym. Pomieszczenie o wymiarach 20 na 30 metrów ma 10 metrów wysokości i zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.
   
  Nie tylko na konferencje
   
  W całym obiekcie zapewniony jest bezpłatny dostęp do Internetu. Hotel wyróżnia elegancki hol oraz centrum fitness. Każdy ze 116 pokoi urządzony jest w stylu charakterystycznym dla marki Hampton by Hilton, a meble i sprzęty charakteryzują się lepszą jakością niż wymagania obiektów trzygwiazdkowych. Pokoje dysponują nowoczesnymi udogodnieniami, m.in. dużym telewizorem z płaskim ekranem, ergonomicznym miejscem do pracy oraz wygodną podstawką na laptopa. Wyposażenie hotelowych pomieszczeń jest starannie dobrane i zapewnia zdecydowanie odczuwalną wygodę zarówno gościom podróżującym w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. W warszawskim hotelu konferencyjnym funkcjonuje również całodobowy bar, w którrym serwowane są ciepłe posiłki. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w hotelowej restauracji. W ofercie obiektu znajdują się również pokoje dla osób niepełnosprawnych.
   
  Uroczyste otwarcie
   
  Wśród osób zgromadzonych na uroczystości otwarcia hotelu znaleźli się m.in. podsekretarz stanu w ministerstwie sportu i turystyki Katarzyna Sobierajska, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke, przedstawiciele Hilton Worldwide i Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”. Goście mogli obejrzeć pokaz zdjęć upamiętniających budowę hotelu od chwili rozpoczęcia prac budowlanych, aż do dnia otwarcia. Uczestnicy bankietu zwiedzali hotel i przyglądali się nowoczesnym elementom wykończenia obiektu. Nie obyło się bez symbolicznego przecięcia wstęgi oraz uroczystego toastu. Przybywających witał Mirosław Moczarski, prezes zarządu spółki będącej właścicielem i operatorem obiektu, w towarzystwie Adriany Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu pełniącej jednocześnie honory gospodyni uroczystości. Galę prowadził Andrzej Saja, członek zarządu Port-Hotel, przy udziale Magdy Steczkowskiej, muzycznej gwiazdy wieczoru.