Doświadczony organizator konferencji lub eventów z niejednego pieca chleb jadł. Wiele hoteli już odwiedził, przygotował niezliczone imprezy firmowe, nieraz spotkał się z oryginalnymi oczekiwaniami klientów i starał się je, w ramach możliwości, spełnić. Bo w biznesie nade wszystko w cenie jest profesjonalizm. Uczestników zjazdów niełatwo jest zaskoczyć nowym pomysłem, a wymagania stawiane obiektom konferencyjnym wciąż są wysokie. Wszystkie je spełni niezawodnie czterogwiazdkowy Hotel Europa Starachowice Business Spa, który dla klientów biznesowych ma bardzo interesującą ofertę.

W dolinie rzeki Kamiennej, w północnej części województwa świętokrzyskiego znajdują się Starachowice. Na pograniczu Gór Świętokrzyskich, pomiędzy Puszczą Świętokrzyską i Iłżewską, wabią odwiedzających swoim pięknym usytuowaniem oraz miejscowymi atrakcjami turystycznymi. Jeśli planujecie zorganizowanie w tym regionie imprez firmowych, wysoki standard i profesjonalne zaplecze konferencyjne zapewni Wam czterogwiazdkowy Hotel Europa Starachowice Business Spa. Tu na gości czeka kompetentny personel, komfortowe pokoje i strefa spa z ofertą przeznaczoną specjalnie dla klientów biznesowych.

Na konferencje organizowane w Hotelu Europa Starachowice zaproszeni goście powinni dotrzeć bez problemu. Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany, położony przy trasie 744 Starachowice-Radom, dysponuje parkingiem na 120 miejsc. Tylko 2 km dalej, w Starachowicach Zachodnich, znajduje się dworzec. Miejscowość od Radomia dzielą 42 km, od Kielc 49 km, od Warszawy 146 km, od Krakowa 165 km.

Szkolenia, sympozja i konferencje u podnóża Gór Świętokrzyskich

Niech liczby mówią same za siebie. 800 mkw. powierzchni konferencyjnej, 700 mkw. przestrzeni restauracyjno-bankietowej, doskonałej na eleganckie przyjęcia dla partnerów biznesowych czy kolacje dla uczestników wydarzeń firmowych. Centrum Konferencyjne Hotelu Europa obejmuje 6 sal. Ich zróżnicowana powierzchnia pozwala na najefektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Podczas wykładów bądź warsztatów nie grozi zatem uczucie przepełnienia zbyt małego pomieszczenia bądź przytłaczającej pustej powierzchni podczas bardziej kameralnych spotkań. Największa z sal, „Bruksela”, o powierzchni 325 mkw. (wraz z foyer o powierzchni 200 mkw.), będzie idealnym wyborem na konferencje liczące do 350 uczestników w ustawieniu teatralnym. Znajdziemy tu oddzielny zespół sanitariatów oraz szatnię. Średniej wielkości jest przykładowo sala „Wiedeń” (70 mkw.), w której można przeprowadzić szkolenia na 70 osób w układzie teatralnym. Razem z salą „Paryż” (54 mkw.) połączona jest wspólnym hallem, w którym na gości konferencji czekają krzepiące przerwy kawowe. Najmniejsza z sal, „Berlin”, o tej samej powierzchni co „Paryż”, pomieści w ustawieniu teatralnym 50 osób. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, jasne – dzięki dostępowi do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia. Wyposażone w ekrany oraz projektory multimedialne oraz z dostępem do Internetu. Obsługa hotelu organizatorom wydarzeń firmowych chętnie udzieli fachowych porad, opierając się na własnym doświadczeniu, i będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem całości. Decydując się na Centrum Konferencyjne Hotelu Europa, możemy liczyć na europejski poziom usług – nie tylko z nazwy.

Zregeneruj siły w komfortowych pokojach oraz w strefie relaksu!

Organizatorzy wszelkiej maści imprez nie powinni mieć problemu z ulokowaniem uczestników w hotelu. W obiekcie znajdziemy 154 pokoje dwu- i trzyosobowe, które zapewniają zakwaterowanie dla łącznie 350 osób. Do tej liczby możemy doliczyć także 36 opcjonalnych dostawek. Pokoje z dostępem do wifi, urządzone są w duchu eleganckiego minimalizmu, nowocześnie i wygodnie. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w klimatyzację, tv z płaskim ekranem i kanałami kablowymi, łazienkę z prysznicem, szlafrokiem i kompletem kosmetyków.

Zdrowy sen jest oczywiście bardzo ważny, ale nie zapominajmy, jaką rolę odgrywają przerwy na posiłki. Podczas degustacji wyśmienitych dań oraz przy lampce wina miło odprężyć się w towarzystwie specjalistów ze swojej branży, wymienić kontakty i porozmawiać. W tym celu można udać się do jednej z dwóch restauracji hotelowych – kameralnej „Śródziemnomorskiej” (na 50-80 miejsc), z wyjściem do ogrodu letniego, oraz dwupoziomowej restauracji „Europejskiej” (na 350 osób), do której można zaprosić gości na uroczyste bankiety czy występy artystyczne. Warto nadmienić, że restauracja „Śródziemnomorska” w swoim menu ma potrawy, które otrzymały certyfikat Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, co z pewnością zainteresuje wielbicieli lokalnych smaków. Obie sale – na indywidualne życzenie – bywały miejscem seminariów, a nawet imprez targowych.

Specjalnie dla klientów biznesowych, ceniących relaks w strefie spa, Hotel Europa przygotował pakiety spa dla firm. W ich ramach można liczyć np. na tak interesujące zabiegi jak kąpiel z hydromasażem w piwie, masaż pleców z elementami bańki chińskiej, zabiegi regenerujące „Czarna perła” lub „Nature”. Dodajmy jeszcze, że strefa relaksu obejmuje m.in. baseny, jacuzzi, saunę, kort do squasha… i chyba już czas zaplanować trasę do Starachowic!