Sieć B&B Hotels zawitała do Rzeszowa. Nowo otwarty obiekt położony jest dogodnie w pobliżu Dworca Głównego oraz Starego Miasta. Czterogwiazdkowy Hotel B&B Rzeszów Centrum oferuje łącznie: 64 pokoje, centrum konferencyjne, restaurację, kawiarnię oraz saunę.

Hotel B&B Rzeszow Centrum Rzeszow sale konferencyjne

3 sale konferencyjne Hotelu B&B Rzeszów Centrum pomieszczą od 40 do 70 uczestników spotkań. Dzięki systemowi ścian przesuwnych można je połączyć, tworząc przestrzeń o powierzchni maksymalnie 200 mkw. dla 200 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo dla gości biznesowych przygotowano Business Room-Bibliotekę, która polecana jest na spotkania przy stole w gronie 6 gości. Ofertę uzupełnia klimatyczna sala Grand Meeting Room, o powierzchni 80 mkw., na szkolenia dla 40 uczestników lub lunch dla 60 osób.

Nowoczesne wyposażenie audiowizualne, system zarządzania agendami spotkań czy najnowsze technologie bezprzewodowej łączności z projektorami pozwalają na przygotowanie w części konferencyjno-eventowej Hotelu B&B Rzeszów Centrum wydarzeń o różnym charakterze.

Hotel B&B Rzeszow Centrum Rzeszow sale konferencyjne

W obiekcie znajdują się 64 klimatyzowane pokoje w kategoriach: Standard, Superior oraz DeLux. W każdym z nich do dyspozycji gości, niezależnie od typu pokoju, oddane są: ekspresy Nespresso, minibary z przekąskami i napojami, TV LCD, zestawy do parzenia herbaty oraz zestaw do prasowania.

Hotel B&B Rzeszow Centrum Rzeszow sale konferencyjne

Restauracja Capella Restaurant & Lobby Lounge zachęca do odwiedzin menu opartym na lokalnej kuchni i produktach sezonowych, a usytuowany przy recepcji Espresso Coffee & Bar - aromatyczną kawą oraz wyborem alkoholi.

Na terenie hotelu działa sauna fińska, możliwe jest również skorzystanie z zabiegów SPA oraz masażu. Dla hotelowych gości udostępnione zostały: prywatny parking monitorowany oraz garaż.