W cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" przedstawiamy obiekt, który zainteresować powinien nie tylko aktywnych sportowo, choć, nie ukrywajmy, dla nich pobyt tutaj będzie szczególną gratką. Otwarty w czerwcu Hotel Kozerki oferuje nie tylko wygodne pokoje o ciekawym designie, ale również nowoczesne sale konferencyjne i rozbudowane zaplecze rekreacyjne. Byliśmy, widzieliśmy i opisujemy potencjał eventowy nowego trzygwiazdkowca. 

Ciekawa propozycja na biznesowe spotkania na Mazowszu

Jeśli tworzycie listę nietuzinkowych miejsc na firmowe spotkania z dala od miejskiego zgiełku i w zielonym otoczeniu, nie zapomnijcie zamieścić na niej miejscowości Kozerki. Ta spokojna wieś oddalona jest o 5 km od Grodziska Mazowieckiego. Trasa autem ze stolicy zajmie około 35 min, zaś z Łodzi – 45 minut. Komfortowy dojazd zapewnia usytuowanie w pobliżu drogi S8 i autostrady A2. Obiekt otaczają lasy i stadniny koni, co pozwala zachować poczucie bliskości natury i sprawia, że obiekt doskonale nadaje się zarówno na wyjazd biznesowy, jak i sesję jogi w otulinie lasu.

Na miejscu na organizatorów czeka rozległy (6,5 ha) kompleks, na który składają się 3 kameralne budynki hotelowe, restauracja, część konferencyjna, a przede wszystkim – duże tereny sportowe, w tym korty tenisowe, odkryte baseny czy boiska do siatkówki plażowej. 

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki

Event Room – profesjonalna przestrzeń gotowa na konferencje

Zanim przejdziemy do części hotelowej, przyjrzyjmy się bliżej ofercie biznesowej. W niezależnym budynku usytuowanym w pobliżu restauracji, znajduje się Event Room. Tworzą go 2 sale konferencyjne o powierzchni 88 m kw. i 52 m kw. Obie sale mają dostęp do światła dziennego i nowoczesny wystrój. 

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki sala konferencyjna

Po połączeniu przestrzeni uzyskujemy 140 m kw. na konferencje dla 100 osób w ustawieniu kinowym. Sale zostały wyposażone w sprzęt multimedialny i klimatyzację. Event room może być wykorzystywany z myślą o warsztatach, konferencjach lub jako przestrzeń na zamknięte przyjęcia. 

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki sala konferencyjna

W okresie wiosenno-letnim warto skorzystać ze strefy chillout, znajdującej się przed event roomem. Znajdują się tam leżaki i altanki, gdzie w przerwie można odpocząć. Dodatkowo możliwe jest zorganizowanie obiadu czy kolacji w postaci grilla lub gotowanej na żywo przez samego Szefa Kuchni na 1,5-metrowej patelni prawdziwej hiszpańskiej paelli. 

Hotel Kozerki event strefa chillout

To nie wszystko. Teren zielony bezpośrednio przed budynkami hotelowymi wykorzystać można na duże eventy plenerowe, firmowe pikniki, koncerty czy zjazdy. Na 3000 m kw. przygotować można imprezę dla nawet 1000 osób! Program każdego takiego eventu wzbogacony może być o rozrywki z zakresu sportu i wellness.

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki event

Biznes na sportowo

Kozerki Active to sportowe oblicze oferty kompleksu Kozerki. Na gości kompleksu czeka bogata infrastruktura. Pod koniec lipca Kozerki Active powiększyły się o 5 kortów twardych z trybuną główną gotową pomieścić 510 widzów oraz trybuną VIP, na której zasiąść może 100 osób.

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki korty tenisowe

W listopadzie do użytku oddana została hala łukowa, a w niej dwa korty twarde oraz hala sportowa, która dostosowana jest do rozgrywania meczów siatkówki, koszykówki oraz badmintona.

I to nie koniec inwestycji. Na wiosnę 2023 r. planowane jest oddanie do użytku nowej hali tenisowej, gdzie na wszystkich miłośników sportu czekać będą: 4 korty twarde oraz 2 sale do squasha, 2 sale fitness, recepcja, szatnie oraz nowa strefa gastro.

Już teraz wynajmując korty tenisowe, można skorzystać ze wsparcia najlepszej kadry trenerskiej i zorganizować rozgrywki, trening tenisowy lubi motoryczny.

Latem Kozerki Active nabierają prawdziwie wakacyjnej energii – na gości czekają odkryte baseny, boiska plażowe, a także letni bar. Ci, którzy potrzebują bardziej intensywnej regeneracji, mogą natomiast skorzystać z saun lub kriokabiny. Jedno jest pewne: w Kozerkach nikt nie będzie się nudził.

Smacznie śpij, smacznie zjedz

Ale hotel to przede wszystkim wypoczynek. Trzygwiazdkowy Hotel Kozerki udostępnia łącznie 32 pokoje rozlokowane w trzech piętrowych budynkach. Do wyboru jest 8 pokoi 1-osobowych, 18 pokoi 2-osobowych oraz 6 pokoi 3-osobowych. Są to nowoczesne i interesująco zaprojektowane przestrzenie, w których zapewniono wszystkie niezbędne udogodnienia. W budynkach wydzielono miejsce na strefy relaksu i kącik herbaciano-kawowy. 

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki pokoj

Na śniadania i dania à la carte zaprasza restauracja ToTu, położona w budynku oddalonym o około 150 m od hotelu. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej, a w każdy weekend na klientów czekają świeże ryby i owoce morza. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest także zorganizowanie w restauracji spotkań tematycznych, jak: festiwal past, tapas czy tatara i wódki. Latem restauracja zaprasza na taras, sąsiadujący z odkrytymi basenami, skąd rozciąga się widok na pobliski las. 

Hotel Kozerki Grodzisk Mazowiecki restauracja


Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

Ogromna i zróżnicowana oferta rekreacyjna kompleksu Kozerki to zdecydowanie duży atut dla organizatorów wyjazdów integracyjnych i eventów plenerowych. Równie profesjonalnie prezentuje się wyposażenie części konferencyjnej, która pomieści do 100 osób.

Opinia platformy Konferencje.pl

Hotel Kozerki to nowoczesny obiekt, który do gustu przypadnie osobom aktywnym, nie tylko biznesowo. Oferta rekreacyjna może też stanowić doskonałe uzupełnienie scenariusza konferencji czy eventu przygotowywanego w mazowieckim hotelu. Dużym atutem jest również rozbudowana oferta Restauracji ToTu, która pozwoli zorganizować nietuzinkową kolację.