Ustronia Morskiego przedstawiać nie trzeba. Do położonej na Pomorzu Zachodnim miejscowości co roku przybywają turyści spragnieni czystego morskiego powietrza, wspaniałych widoków, szerokiej plaży i pięknego klifu. Ale wizyt w Ustroniu Morskim na szczęście nie ma potrzeby ograniczać tylko do okresu urlopowego. Warto zaplanować tu pobyt służbowy, a najlepszym obiektem do realizacji biznesowych podróży będzie HOTEL LAMBERT MEDICAL SPA, który dysponuje profesjonalnymi salami konferencyjnymi. Scenariusz na czas wolny po spotkaniu napisze się sam - oferta rekreacyjna hotelu oraz jego otoczenie zainspirują! Podróż biznesowa będzie zrealizowana pomyślnie, a klimat integracji zostanie z Wami na dłużej.

Komu szumi morze podczas szkoleń? Gościom oddalonego o 15 m od Bałtyku HOTELU LAMBERT MEDICAL SPA. Czterogwiazdkowy obiekt doskonale sprawdzi się jako miejsce organizacji konferencji, warsztatów, a także firmowych wyjazdów integracyjnych.

Do zrealizowania takiego wydarzenia niezbędne są trzy komponenty: profesjonalne zaplecze konferencyjne, komfortowa baza noclegowa i gastronomiczna oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji. HOTEL LAMBERT MEDICAL SPA w Ustroniu Morskim spełnia wszystkie kryteria, a w bonusie otrzymujemy piękne widoki z okien.

Biznes czy integracja? Nie musisz wybierać

Ogromną zaletą obiektów z bogatą ofertą konferencyjną i rekreacyjną jest to, że pozostają atrakcyjne również poza sezonem. Jest to też jeden z powodów, dla których meeting plannerzy chętnie wybierają hotele biznesowe położone nad morzem, takie jak HOTEL LAMBERT MEDICAL SPA. A ma on wiele do zaoferowania. Zadbano o to, aby zaplecze konferencyjne, na które składają się 3 sale, zostało profesjonalnie wyposażone. 

Hotel Lambert Medical Spa Ustronie Morskie sala konferencyjna

 

Na 1. piętrze znajduje się Sala Słoneczna, która w ustawieniu teatralnym pomieści do 130 osób. W przerwach w szkoleniu jego uczestnicy mogą wyjść na taras. Na bardziej kameralne spotkania można zarezerwować Salę Premium, w której zasiądzie 30 osób. Jest to idealna przestrzeń na narady czy rekrutacje.

Hotel Lambert Medical Spa Ustronie Morskie sala konferencyjna

Uczestnicy szkoleń i konferencji oczekują dziś od wyjazdów czegoś więcej, niż tylko okazji do zdobycia wiedzy i podniesienia kompetencji. Cenione jest przeznaczenie w ciągu dnia czasu na networking i integrację. HOTEL LAMBERT MEDICAL SPA zaprasza do zorganizowania pokonferencyjnych kolacji w eleganckiej sali restauracyjnej. Na duże eventy dla 150 gości w HOTELU LAMBERT MEDICAL SPA przeznaczona jest ostatnia z przestrzeni - Sala Klubowa. Uwagę zwraca nowoczesny design, a jej układ pozwala zarówno na zabawę w dużej grupie na parkiecie, jak i bardziej kameralne spotkania w lożach. 

Hotel Lambert Medical Spa Ustronie Morskie klub

Nie macie dużego doświadczenia w przygotowaniu konferencji i eventów? Bez obaw. Na miejscu do dyspozycji organizatorów oraz uczestników czeka wykwalifikowany personel, który wesprze na każdym etapie wydarzenia. Zaproponuje także szereg atrakcji towarzyszących: wieczory tematyczne, zabawy outdoorowe, pokazy barmanów czy występy tancerek. 

Spędź miło czas w HOTELU LAMBERT MEDICAL SPA

Regeneracja sił to nie tylko efektywny sen, choć nie ukrywamy, że w HOTELU LAMBERT MEDICAL SPA oferowane są doskonałe warunki do wypoczynku. 120 pokoi w kategoriach od Standard, przez Superior z widokiem na morze, aż po 6 luksusowych apartamentów, daje łącznie 250 miejsc noclegowych. Potrzebujesz jeszcze więcej miejsc dla uczestników swojego eventu? Żaden problem. W Ustroniu Morskim znajduje się drugi obiekt firmy - Apartamenty Lambert przy ulicy Wiejskiej, 500 m od morza. Tu do dyspozycji gości oddanych jest 48 dwupokojowych apartamentów z balkonami, co znacznie powiększa dostępną bazę noclegową.

Hotel Lambert Medical Spa pokoj

Nie samymi szkoleniami żyje człowiek. Goście HOTELU LAMBERT MEDICAL SPA udać się mogą do restauracji a' la carte, w której skosztują dań kuchni międzynarodowej w nowej odsłonie, a także nietuzinkowych potraw jak grillowanego ogona langusty serwowanego z tagliatelle al nero czy Stek Tomahawk.

Hotel Lambert Medical Spa catering

Na klifie działa Beach Bar, w którym ze współpracownikami można spędzić miło czas, relaksując się przy wyśmienitych koktajlach i daniach. Jest to propozycja na cieplejsze miesiące roku, a gdy aura nie dopisuje, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie Lobby Bar & Orangeria Cafe.

Hotel Lambert Medical Spa Ustronie Morskie taras

Odkryj swoją Oazę Relaksu

Będąc w hotelu z bogatą ofertą SPA, nie wypada nie skorzystać z nadarzającej się okazji, aby naładować baterie. HOTEL LAMBERT MEDICAL SPA posiada centrum Wellness & Spa najwyższej klasy. Na gości czekają specjaliści, którzy otoczą opieką i zadbają o samopoczucie i zdrowie. 

Hotel Lambert Medical Spa Ustronie Morskie spa

Punktem nie do pominięcia podczas pobytu w hotelu jest Oaza Relaksu - unikatowa przestrzeń, która działa na zmysły dzięki aromaterapii i koloroterapii.  To tu skorzystać można z saun (fińskiej, suchej ziołowej, infrared), łaźni parowej i sanarium solankowego.

Hotel Lambert Medical Spa grota solna

Ofertę uzupełniają: grota bursztynowa, tepidarium, grota solna, w której jednocześnie przebywać może 5 osób. 

Zatem… może konferencje nad morzem?