Hotel Marriott w Warszawie przygotował 8 sal konferencyjnych wyposażonych w technologie najnowszej generacji. Goście biznesowi skorzystają z licznych udogodnień, dzięki którym ich spotkania przebiegną komfortowo i bezpiecznie.

Nowe sale konferencyjne w Hotelu Marriott w Warszawie przeznaczone są na kameralne wydarzenia. Wiedząc, jak ważna jest obecnie jakość udostępnianego sprzętu, zadbano, aby spotkania organizowane przez klientów także online przebiegały bez zakłóceń. Meeting plannerzy w stylowych przestrzeniach konferencyjnych Hotelu Marriott skorzystają więc z aparatury Crestron Mercury X, która połączona z kamerą 4K obsługuje systemy: Teams, Skype, ZOOM i inne.

Hotel Marriott Warszawa sale konferencyjne

Sale wyposażone zostały również w przyłącze stołowe, które umożliwia przewodową dystrybucję sygnału (USB-C, HDMI, VGA, AUX) oraz bezprzewodową prezentację. Klienci zainteresowani przeprowadzeniem w Hotelu Marriott videokonferencji otrzymają do dyspozycji 75-calowe ekrany Ultra HD oraz podwieszane laserowe projektory 5000 m.

Hotel Marriott Warszawa sale konferencyjne

Kamery umieszczone w przestrzeniach konferencyjnych, podobnie jak kierunkowe mikrofony, reagują na ruch, podążając za przemieszczającymi się prelegentami. Co istotne z  perspektywy bezpieczeństwa - urządzenia w salach nie przechowują żadnych prezentowanych danych.

Hotel Marriott Warszawa sale konferencyjne

W salach znajdują się panele indywidualnego sterowania oświetleniem, klimatyzacją i obrazem. Uczestnicy spotkań mogą bezprzewodowo ładować swoje telefony, a intymność zapewnia system okien ze zmienną przejrzystością. Obok sal wydzielono też komfortową wspólną przestrzeń networkingową. Personel hotelu zaproponuje gościom zdrowe przekąski w trakcie przerw kawowych.