Blisko centrum Wrocławia, a jednocześnie w zielonym otoczeniu, znajduje się Hotel Śląsk. Nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt konferencyjny przygotowany jest do przyjęcia gości biznesowych, jak i osób, które do stolicy Dolnego Śląska przybyły w celach turystycznych. Na jednych i drugich w Hotelu Śląsk czekają udogodnienia, dzięki którym pobyt we Wrocławiu jeszcze lepiej zapisze się w pamięci.

Komfort niejedno ma oblicze. Sprawny dojazd, wygodne pokoje, możliwość zakwaterowania uczestników spotkania w jednym miejscu. Niezależnie od tego, który aspekt interesuje Was najbardziej, każdy znajdziecie w Hotelu Śląsk. Usytuowany w południowo-zachodniej części Wrocławia, tylko niecałe 3 km od centrum, oferuje oddech od szumu miasta, dzięki sąsiedztwu ogródków działkowych.

Łatwo stąd szybko dojechać do najważniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska. W ciągu kwadransa dotrzemy do wrocławskiego Rynku, Panoramy Racławickiej czy Hali Stulecia. Hotelowy parking pomieści nie tylko samochody osobowe, ale również autokary oraz pojazdy dostawcze, co szczególnie istotne, gdy w Hotelu Śląsk zaplanujemy eventy z wykorzystaniem sprzętu o większych gabarytach.

Hotel Slask Wroclaw eventy

Planujesz konferencję we Wrocławiu? Skorzystaj z aplikacji Hotelu Śląsk!

W życiu codziennym, w podróży oraz pracy staramy się być coraz bardziej eko. Bycie nowoczesnym wiąże się z myśleniem o środowisku i rozsądnym gospodarowaniem materiałami, których zużycie wpływa na otoczenie. Zamiast przygotowywać drukowane materiały na kolejną konferencję, warto skorzystać z praktycznej i wygodnej funkcji – aplikacji Hotelu Śląsk. Poza przydatnymi informacjami o działaniu hotelu, usługach, karcie menu czy strefie ChillZone SPA, obiekt daje możliwość skorzystania z agendy wydarzeń organizowanych w Hotelu Śląsk. Jest to bardzo intuicyjne w obsłudze narzędzie, które usprawnia komunikację pomiędzy organizatorem konferencji, jej uczestnikami oraz hotelem. 

Hotel Slask Wroclaw agenda spotkania

Goście wydarzenia otrzymują od organizatora wygenerowany przez hotel kod, który po wpisaniu do aplikacji otwiera agendę spotkania. 

Hotel Slask Wroclaw aplikacja konferencje

W niej znajdą wszystkie niezbędne informacje o tym, co na nich czeka na miejscu, czyli: harmonogram konferencji, nazwę sali, w której się ona odbędzie, planowane menu (i diety) oraz kontakt do organizatora. 

Hotel Slask Wroclaw konferencja

Całość agendy przygotowuje hotel, do zadań organizatora należy natomiast tylko udostępnienie kodu do aplikacji zaproszonym gościom.

Od aplikacji do realizacji. Sale konferencyjne Hotelu Śląsk

Dużą wygodą dla meeting plannerów jest także możliwość wyboru w Hotelu Śląsk przestrzeni, która jest najbardziej dopasowana do charakteru spotkania. Obiekt dysponuje 6 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 620 m kw. Położona w cichej części hotelu największa z sal, Stalowa I, to przeszklona i nowoczesna przestrzeń, która w ustawieniu teatralnym pomieści do 250 osób. W pobliżu znajduje się duży hol oraz taras, na który uczestnicy konferencji mogą wyjść podczas przerwy. 

 

Hotel Slask Wroclaw sala konferencyjna

Po połączeniu z drugą salą, Stalową II, uzyskujemy 327 m kw. na kongresy, sympozja, szkolenia albo targi. 

Hotel Slask Wroclaw sala konferencyjna

Funkcję sali bankietowej pełni usytuowana przy restauracji Sala Srebrna dla 150 gości w układzie kinowym. Ze względu na bliskość zaplecza gastronomicznego chętnie wybierana jest na spotkania biznesowe „przy stole” czy przyjęcia firmowe. 

Hotel Slask Wroclaw sala konferencyjna Stalowa I

Trzy mniejsza salki – Spiżowa, Niklowa i Żelazna – sprawdzą się na szkolenia w grupach liczących od 5 do 40 uczestników. Wszystkie sale wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt konferencyjny, a z okien roztacza się widok na panoramę Wrocławia lub stadion piłkarski.

Hotel Slask Wroclaw sala szkoleniowa

Pełna regeneracja – pokoje, restauracja i ChillZone SPA

Sama nazwa strefy SPA zachęca do regeneracji sił w Hotelu Śląsk. W ChillZone SPA goście wydarzenia odwiedzić mogą sauny fińskie w oryginalnych drewnianych chatach wiejskich. Całkowite odprężenie zapewni kąpiel w jacuzzi. W gabinetami zabiegowych można zaś skorzystać z odżywczych zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży. 

Hotel Slask Wroclaw chillzone spa

Gdzie naładować baterie po konferencji? 78 eleganckich 1- i 2-osobowych pokoi i apartamentów pozwoli zregenerować siły ponad 140 osobom. Nie do pominięcia jest również wizyta w restauracji Śląsk, w której spróbować można doskonałych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Gdy aura na to pozwoli, z restauracji wyjść można na otoczony zielenią balkon. 

Hotel Slask Wroclaw pokoj

620 m kw. przestrzeni biznesowej, profesjonalna aplikacja, która ułatwi przygotowanie każdego spotkania i pobytu, wygodne pokoje i oryginalna strefa relaksu – to wszystko zapewni maksymalny komfort gościom Hotelu Śląsk.