Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Inkubator STARTER

Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
http://starterbiz.pl/centrum-konferencyjno-szkoleniowe/

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Gollus Manager ds. Komercjalizacji 603 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Inkubator STARTER

Kreatywne, nowoczesne i profesjonalne konferencje w gdańskim Starterze

Data aktualności: 23-11-2015

 • Kreatywne, nowoczesne i profesjonalne konferencje w gdańskim Starterze - Inkubator STARTER

  Jeśli zwykłe sale konferencyjne to dla Was za mało, jeśli potrzebujecie miejsca, które pobudzi wyobraźnię i rozkręci uczestników Waszego szkolenia czy konferencji, a organizujecie je w Gdańsku, koniecznie poznajcie Inkubator Przedsiębiorczości Starter na gdańskiej Oliwie.


  Inkubatory Przedsiębiorczości to coraz częściej pojawiająca się forma połączenia przestrzeni biurowej z konferencyjną. W Gdańsku znajduje się m.in. Inkubator Przedsiębiorczości Starter, który oferuje jednak trochę więcej niż tylko przestrzenie do wynajęcia. To również miejsce działania firmy wspierającej start-up’y. Starter powstał z inicjatywy Miasta Gdańska oraz Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Zlokalizowany jest w rozwijającej się dynamicznie dzielnicy z historią – na Oliwie – niedaleko nowoczesnych kompleksów biurowo-handlowych i kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Lokalizacja ta to również dobry dojazd do centrum miasta – bliskość węzłów komunikacji publicznej.

   

   

  Oryginalność gdańskiego Inkubatora to nie tylko wspomniane wsparcie dla początkujących w biznesowym świecie. To również wyjątkowy wygląd pomieszczeń biurowych i konferencyjnych oraz jedyny w swoim rodzaju Crazy Room.

   

  Nowoczesne sale na konferencje w Gdańsku


  W części zwanej Centrum Konferencyjno–Szkoleniowym znajdują się trzy sale, które można połączyć uzyskując przestrzeń mieszczącą 150 osób jednocześnie. Poszczególne sale mierzą 66, 64 i 49 mkw., a ich nazwy to trzy miasta tworzące Trójmiasto, czyli Gdańsk, Gdynia i Sopot. Ponadto, Starter oferuje 5 sal wielofunkcyjnych przeznaczonych głównie na szkolenia, ale również na kameralne konferencje. Największa z nich mierzy 40 mkw. i stanowi miejsce na spotkanie dla 12 osób. Mieści się ona na drugim piętrze. Z kolei na pierwszym piętrze znajdują się cztery pozostałe sale – dwie po 20 mkw. i dwie po 11 mkw. Inkubator ma w swoim wyposażeniu również niezbędny sprzęt multimedialny. Istnieje również możliwość organizacji cateringu – w miejscowym lunch-barze lub z zewnątrz.

   

  Ciekawostką jest Crazy Room, czyli pomieszczenie dostępne dla wszystkich wynajmujących biura w Inkubatorze. To miejsce pobudzające kreatywność, skłaniające do abstrakcyjnego myślenia i ułatwiające relaks. Jego wnętrze zostało zainspirowane Krainą Czarów z filmu Tima Burtona. Crazy Room mierzy ok. 80 mkw. i jest wyposażony w ekran, rzutnik, Wi-Fi, nagłośnienie oraz klimatyzację. Ponadto, w Starterze znajduj się przestrzeń biurowa, nowoczesne przedszkole i lunch-bar.

   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: