Są miejsca tak komfortowe, że trudno odróżnić, czy jest się nadal na wyjeździe służbowym, czy to już pobyt rekreacyjny. Biznesowi sprzyjają warunki, które z jednej strony pozwalają na skupienie, z drugiej zaś dają szansę na przyjemne wypełnienie czasu po pracy. Gdzie znajdziemy takie miejsce? W Mielnie, a dokładniej - w Mielno Holiday Apartments. Tu zorganizujesz konferencje zaledwie 70 m od morza!

Nad morzem sezon nie kończy się we wrześniu. Konferencje i szkolenia jesienią czy zimą zyskują wyjątkową nadmorską scenografię. Dodajmy do tego walory zdrowotne i zyskujemy przepis na udany wyjazd biznesowy. Szanse na powodzenie nieporównanie zwiększa znalezienie obiektu całorocznego, z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym i komfortowymi pokojami dla uczestników spotkania. Takim miejscem jest Mielno Holiday Apartments, nowoczesny obiekt apartamentowy, który odpowiada na oczekiwania klientów indywidualnych oraz grupowych. Zaprasza także do zorganizowania swojego wydarzenia - niezależnie od pory roku.

Komfortowy dojazd i piękne widoki

Pomorze Zachodnie przyciąga malowniczymi widokami. W jego zachodniej części, 12 km od Koszalina, położone jest Mielno, a w nim nasz obiekt konferencyjny. Mielno Holiday Apartments przygotowany jest na przyjęcie większych grup zorganizowanych. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości oddany jest duży ogrodzony parking przed budynkiem. Obiekt usytuowany jest w zielonym otoczeniu i blisko Bałtyku, dzięki czemu jego goście mogą liczyć na piękne widoki rozciągające się z okien apartamentów.

Mielno Holiday Apartments apartament

Szkolenia nad morzem - od wiosny do zimy!

Obiektów apartamentowych nad Bałtykiem nie brakuje, ale nie każdy posiada zaplecze konferencyjne. Mielno Holiday Apartments oferuje znakomite warunki do odbycia profesjonalnego spotkania służbowego. Przestronna sala (220 m kw.) jest dobrze doświetlona dzięki dużym oknom. Podczas prezentacji istnieje możliwość ich zaciemnienia zasłonami. W układzie teatralnym w sali zasiądzie 120 osób. 

Mielno Holiday Apartments sala konferencyjna

Sala konferencyjna Mielno Holiday Apartments została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny - rzutnik, ekran, nagłośnienie i klimatyzację. Przestrzeń ta doskonale sprawdzi się podczas szkoleń oraz konferencji naukowych. Dodatkowym jej atutem jest możliwość wyjścia podczas przerwy na taras. 

A gdy o przerwie mowa, warto wspomnieć, że na miejscu skorzystać można z profesjonalnego serwisu kawowego oraz gastronomicznego. Na tarasie położonym na parterze przy restauracji zorganizujemy również spotkanie przy grillu, a wieczorem Szef Kuchni zaserwuje gościom wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej.

Mielno Holiday Apartments sprawdzi się też jako miejsce na imprezy tematyczne i okolicznościowe. Bardzo dobrym pomysłem na zintegrowanie zespołu będzie zaproszenie współpracowników na andrzejki czy firmowe spotkanie wigilijne w nadmorskiej scenerii.   

A gdy planujesz wydarzenie dłuższe niż jeden dzień…

Meeting plannerzy dobrze wiedzą, jak dużym atutem jest nadmorskie położenie obiektu. Z tego powodu chętnie decydują się na realizację spotkań, które trwają dłużej niż jeden dzień. Umożliwia to zaproszonym gościom nie tylko pozyskanie wiedzy i podwyższenie kompetencji, ale także wymianę kontaktów i lepsze poznanie się. 

Mielno Holiday Apartments apartament

Obiekt oferuje łącznie 75 wygodnych i nowoczesnych pokoi utrzymanych w morskiej kolorystyce. Apartamenty mają powierzchnię od 22 m kw. do 33 m kw. i wszystkie posiadają balkony. Dostępna przestrzeń ma praktyczny układ. Wydzielono w niej części: wypoczynkową, sypialnianą oraz aneks kuchenny. 

Podczas pobytu goście na pewno nie jeden raz odwiedzą Restaurację Nautilus. W lokalu podawane są smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a w ciągu dnia - dania a’la carte z menu, które uwzględnia tradycyjne smaki polskiego wybrzeża oraz dania kuchni europejskiej.

Mielno Holiday Apartments restauracja

Atrakcje wewnątrz obiektu...

W ramach przerwy od pracy wSPAniale jest odbyć rozgrzewające seanse w saunie. W Mielno Holiday Apartments mamy do dyspozycji dwie: suchą i parową. Goście obiektu odwiedzić mogą basen oraz jacuzzi zewnętrzne, a po nim - gabinet zabiegowy, który oferuje relaksacyjne masaże, np. z aromaterapią lub indyjski. W obiekcie znajdują się również: siłownia i sala gier z piłkarzykami oraz tenisem stołowym. 

Mielno Holiday Apartments spa

… i atrakcje w okolicy 

Wspomnieliśmy o morzu, nie zapominajmy o jeziorze Jamno, od którego Mielno Holiday Apartments oddalone jest tylko o 100 m i wzdłuż którego można odbywać długie spacery. Dzięki wyjątkowo malowniczemu położeniu - wśród lasów i blisko szerokich piaszczystych plaż - goście Mielno Holiday Apartments odpoczną od zgiełku i pośpiechu, towarzyszących im na co dzień.

Jest to też raj dla rowerzystów - długie ścieżki zapewniają liczne atrakcje: po drodze można zobaczyć przystanie rybackie w Chłopach i Unieściu, latarnię morską w Gąskach czy neogotycki kościół w Sarbinowie.

Wyjazd integracyjny, konferencje czy szkolenia w Mielno Holiday Apartments - to nie może się nie udać. A my jeszcze podpowiadamy: warto dopytać o sezonowe promocje dla organizatorów konferencji.