Nasz Obiekt Miesiąca – Pałac Manowce – budzi zachwyt z każdej perspektywy. Zapierające dech w piersiach położenie połączone z niebanalną architekturą to niewątpliwe atuty tego miejsca. Pałac jest idealnie przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów czy wyjazdów integracyjnych.   

W ciągu dnia – szkolenia lub konferencja w stylowym pałacu, a po nich: spacery po lesie, pływanie w zalewie czy jazda konna. Nie każdy obiekt może zaoferować tak wiele. Nie każdy jest też profesjonalnie przygotowany do organizacji spotkań biznesowych oraz wykwintnych kolacji, a po nich – do zakwaterowania uczestników wydarzenia w wygodnych pokojach. To wszystko posiada Pałac Manowce w województwie zachodniopomorskim. 

Wystarczająco blisko, dostatecznie daleko

Pałac Manowce będzie doskonałym wyborem, jeśli poszukujecie na spotkanie biznesowe eleganckiej przestrzeni otoczonej przyrodą. Z trzech stron zabytkowy obiekt sąsiaduje z Puszczą Wkrzańską, z czwartej zaś z okien pałacu roztacza się malowniczy widok na Zalew Szczeciński. Bez wątpienia jest to jeden z najpiękniej położonych w Polsce obiektów konferencyjnych, co zapewni zaproszonym gościom najlepsze wspomnienia z pobytu w Manowcach.

Jednocześnie takie położenie nie oznacza konieczności pokonywania wielogodzinnej trasy do większego miasta. Podróż samochodem do centrum Szczecina zajmie tylko 45 min, a w zamian otrzymujemy zielone otoczenie, prywatność i ciszę sprzyjającą skupieniu.

Pałac Manowce konferencje

Niebanalne miejsce, niezwykłe wnętrza – na wyłączność

Liczący ponad 100 lat pałac utrzymany jest w stylu neoklasycystycznym. Nowy właściciel zadbał o jego kompleksową renowację, zachowując historyczne elementy. Goście znajdą tu więc stare obrazy i meble, które zestawione zostały z nowoczesnym wyposażeniem. Uzyskano tym samym zarazem piękne i funkcjonalne wnętrza, które są tłem wielu ważnych spotkań i wydarzeń. 

Pałac Manowce można wynająć tylko na wyłączność – wraz z pokojami, salami spotkań i zielonym otoczeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskujemy niebanalną przestrzeń zarezerwowaną tylko dla gości swojego wydarzenia, z możliwością noclegu w pałacowych pokojach. Niezależnie od tego, czy będzie to kilkudniowa konferencja, jednodniowe warsztaty, wyjazd integracyjny, spotkanie z kontrahentami czy eleganckie przyjęcie – Pałac Manowce jest przygotowany na wszystkie scenariusze. 

Pałac Manowce eventy

Do dyspozycji organizatorów spotkań oddana jest stylowa sala balowa (90 m kw.), idealna na bankiety lub pokonferencyjne kolacje dla 60 osób. Ta sama sala w ustawieniu teatralnym pomieści 80 gości. Przestrzeń została wyposażona w meble w stylu Ludwika XVI, które doskonale harmonizują z pałacowymi wnętrzami. Z Sali balowej przejść można do kameralnego saloniku, połączonego z biblioteczką. Na tej samej kondygnacji znajduje się także Salon z tarasem i pięknymi widokiem na okolicę. 

Pałac Manowce bankiet

Szkolenia czy posiedzenia rad nadzorczych warto zaplanować w usytuowanej na niskim parterze Sali konferencyjnej (36 m kw.), mieszczącej przy stołach ustawionych w literę U do 30 osób. Wyposażona została w projektor oraz ekran. Obok niej znajduje się jadalnia, pełniąca często funkcję dyskoteki, 2 sale klubowe oraz 5 toalet. Wszystko razem tworzy idealną przestrzeń na imprezy integracyjne z udziałem 10- 30 osób.

Pałac Manowce sala konferencyjna 

Czasami spotkania potrzebują innej, mniej formalnej, bardziej intymnej atmosfery. Rozmowy z kontrahentami możemy odbyć w przylegających do sal mniejszych pomieszczeniach, gwarantujących komfort i prywatność w jednym. Sala konferencyjna sąsiaduje z kilkoma kameralnymi salkami, w których przygotowano na taką okazję wygodne kanapy oraz mniejsze stoły. 

Pałac Manowce szkolenia

Różne realizacje w jednym, wyjątkowym miejscu

Szukasz przestrzeni na elegancką kolację w gronie kilku lub kilkunastu osób? Pałac Manowce doskonale sprawdzi się w tej roli. Poza stylowymi wnętrzami organizator spotkania może skorzystać z różnorodnej i sprawdzonej oferty kulinarnej lub ustalić z szefem kuchni własne menu dopasowane do okazji oraz budżetu eventu. Uroczysty bankiet może poprzedzić powitanie i koktajl w kameralnych salonikach pałacu, a wydarzeniu może towarzyszyć muzyka na żywo. 

Podczas takich wydarzeń często przygotowywana jest sesja zdjęciowa. W luksusowych wnętrzach Pałacu Manowce możemy być pewni spektakularnego efektu, który będzie doskonałym materiałem promocyjnym firmy, a dla uczestników wydarzenia – piękną pamiątką. 

Z tych samych powodów warto w Pałacu zorganizować promocję produktu. W tym przypadku poza oryginalną architekturą obiektu, jako tło można wykorzystać malowniczą okolicę – brzeg zalewu, pałacowy ogród, otoczenie drzew. 

Pałac Manowce event outdoor

Specjalna oferta konferencyjna

Z myślą o klientach zainteresowanych kilkudniowym pobytem firmowym w Pałacu Manowce, udostępnione zostały pakiety konferencyjne. Obejmują one nie tylko najem pałacu z całym zapleczem konferencyjnym i sprzętem audiowizualnym, pełnym wyżywieniem i napojami, ale również pokojami.

Klienci zmęczeni sieciowymi hotelami, w których pozostają anonimowi, a przestrzeń muszą dzielić z wieloma innymi gośćmi, w kameralnych przestrzeniach Pałacu Manowce poczują się swobodnie i efektywnie odpoczną. W komfortowych 3 apartamentach oraz 13 pokojach dwuosobowych może się zatrzymać do 30-35 gości. 

Pałac Manowce pokój

W przestrzeni, która łączy nowoczesny design z odniesieniami do przeszłości, będzie wygodnie odpoczywać oraz przygotowywać się do spotkania biznesowego. Wygoda zapewniona jest tu na każdym kroku. Organizator spotkania, po rezerwacji obiektu, otrzymuje rozkład kondygnacji i pokoi, co pomoże ustalić rozlokowanie gości. A sama oferta, jak i proponowane pakiety, każdorazowo dostosowywane są do potrzeb klienta oraz charakteru spotkania. 

O ile niedobrze jest zejść na manowce, o tyle do Pałacu Manowce ze swoim spotkaniem biznesowym lub kameralnym eventem zdecydowanie polecamy się wybrać.