W pobliżu zabytkowego poznańskiego Starego Miasta i popularnej ulicy Garbary, 2,5 km od Dworca Głównego, powstał jedenasty w Polsce hotel międzynarodowej marki Radisson Hotel Group. Nowoczesny wygląd oraz duże zaplecze noclegowe to nie jedyne atuty nowego czterogwiazdkowca. Organizatorzy spotkań biznesowych w Park Inn by Radisson Poznań mają do dyspozycji 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ok. 130 mkw. Sale Czech i Rus, obie z dostępem do światła dziennego, można połączyć dzięki ściankom przesuwnym, tworząc jedną przestrzeń na konferencje dla 80 osób w układzie teatralnym.

Pozostałe sale konferencyjne: Gniezno (25,7 mkw.), Lech (17,5 mkw.) oraz Poznań (15 mkw.) pomieszczą od 9 do 15 osób podczas narad lub spotkania przy ustawieniu w podkowę. Wszystkie przestrzenie mają indywidualnie sterowaną klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego szybkiego internetu. Sala Czech+Rus wyposażona została w ekran, rzutnik, flipcharty, szafki na przerwę kawową. Jest też wyjście na prywatny taras. W salach Poznań, Lech i Gniezno znajdują się: TV (65") z możliwością podpięcia komputera oraz flipcharty. Możliwe jest też korzystanie ze wsparcia organizacyjnego ze strony personelu hotelu oraz z usług ksera i druku.

Na gości konferencji w Park Inn by Radisson czeka łącznie 166 2-osobowych pokoi, w tym przestronne pokoje rodzinne (39–66 mkw.), 3 dwupoziomowe apartamenty z aneksem kuchnenym i sypialnią na antresoli oraz 3 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 75 pokoi posiada balkony lub tarasy. Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, z ciekawym designem i wyrazistymi akcentami kolorystycznymi. Tapety i grafiki ożywiają nowoczesne i komfortowe wnętrza. 

Międzynarodowej kuchni, w której nie brakuje lokalnych produktów, spróbujesz w Live-Inn Room, otwartej przestrzeni ze wspomaganą samoobsługą. W godzinach popołudniowych można skosztować drinka w hotelowym Lobby Barze. Na miejscu działa także centrum fitness z rowerami treningowymi, bieżniami i orbitrekami. Na zmotoryzowanych gości czeka dwupoziomowy parking podziemny na 38 stanowisk.