Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

Aleja im. Leona Nowotarskiego 9, 33-380 Krynica-Zdrój
http://pijalniaglowna.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

Eventy na 1100 osób w Pijalni Głównej w centrum Krynicy-Zdroju

Data aktualności: 22-07-2015

 • Eventy na 1100 osób w Pijalni Głównej w centrum Krynicy-Zdroju - Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

  Na eventowej mapie Polski pojawiło się nowe miejsce. Nowo otwarta Pijalnia Wód Mineralnych w Krynicy-Zdroju oferuje salę na konferencje i kongresy dla 1100 osób.

   

  W centrum uzdrowiskowego kurortu znanego z lokalnych wód mineralnych - Krynicy-Zdroju, odrestaurowano oraz przystosowano do organizacji różnego rodzaju eventów – od wystaw i bankietów, przez konferencje i kongresy aż po koncerty – wnętrze Pijalni Głównej. Dysponuje ona jednopoziomową salą, która jednocześnie pomieści nawet 1100 osób.

  Przestrzeń tę, za pomocą ścian mobilnych, można dowolnie dzielić, uwzględniając potrzeby organizatora eventu. Pijalnia Główna jest wyposażona w sprzęt techniczny pozwalający na realizację różnego rodzaju wydarzeń. Obok standardowego sprzętu multimedialnego koniecznego przy organizacji konferencji, dysponuje także wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, co umożliwia organizację wydarzeń kulturalnych, np. koncertów. Obiekt oferuje także obsługę techniczna oraz cateringową.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: