Działający od kilku miesięcy Stay inn by Frost Warszawa to połączenie najnowszych trendów w wystroju wnętrz z nowoczesnymi rozwiązaniami i komfortem w najlepszym wydaniu. Lifestyle’owy hotel z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym zaprasza na spotkania w pobliżu centrum Warszawy. Byliśmy, widzieliśmy i opisujemy Stay inn by Frost Warszawa.

W dzielnicy Włochy, przy ulicy Słowiczej, w marcu br. otwarty został trzeci i największy obiekt sieci Stay inn. Sąsiedztwo siedzib prężnie rozwijających się w tej części Warszawy firm wpływa na charakter powstających tu hoteli. Nie dziwi zatem, że Stay inn by Frost Warszawa swoją ofertę wystosował nie tylko do gościa indywidualnego, przybywającego do stolicy w celach turystycznych, ale również do klienta biznesowego oraz grup, poszukujących odpowiedniego miejsca na zebrania, szkolenia, konferencje i spotkania integracyjne. Z całą pewnością w Stay inn by Frost Warszawa znajdą oni optymalne warunki do pracy i odpoczynku. Tutaj goście poczują gościnność i wysoki standard obsługi, który dobrze zna i praktykuje doświadczony zespół hotelu. Z takim wsparciem spotkania przebiegną bezstresowo!

Stay inn by Frost Warszawa

Spotkajmy się blisko centrum miasta – Stay inn by Frost Warszawa 

Stay inn by Frost Warszawa jest położony tylko 6 km od centrum miasta, a dojazd do niego nie sprawi trudności nawet niezmotoryzowanym gościom. W pobliżu przebiega Aleja Krakowska, a wzdłuż niej znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Hotel otoczony jest niską zabudową mieszkalną, nie brakuje również zieleni i spokoju. Do obiektu należy parking naziemny, a z poziomu -1 budynku można także przejść do garażu podziemnego. Pomimo bliskości ulicy, wnętrza są dobrze wyciszone.

Stay inn by Frost Warszawa recepcja

Biznes rozwija się w Stay inn by Frost Warszawa

Jak na nowoczesny hotel konferencyjny przystało, Stay inn by Frost Warszawa ma interesującą ofertę dla organizatorów spotkań. Na parterze budynku, za recepcją, usytuowana jest strefa The Meetings, zajmująca powierzchnię ponad 200 m kw. 

Do dyspozycji meeting plannerów oddana jest największa z przestrzeni: Inspiration (158 m kw.), z dwiema przeszklonymi ścianami, zapewniającymi dostęp do światła dziennego. W razie potrzeby możliwe jest ich przesłonięcie. Sala w ustawieniu teatralnym pomieści 150 uczestników konferencji. Dzięki minimalistycznemu wystrojowi oraz profesjonalnemu systemowi oświetlenia bez trudu można ją przearanżować i stworzyć nastrojową przestrzeń na bankiet dla 120 gości.

Stay inn by Frost Warszawa sala konferencyjna

Naprzeciwko Inspiration usytuowane są dwie mniejsze sale z widokiem na ogród: Solar (38 m kw.) oraz Pulsar (26 m kw.), która dodatkowo została wyposażona w elegancką wnękę kredensową, nadającą tej kameralnej sali przytulności. W sali Vision (85 m kw.) zorganizujemy nie tylko konferencje dla 80 osób, ale również prezentację samochodu, który można wprowadzić do wnętrza hotelu. 

Stay inn by Frost Warszawa sala konferencyjna

Do sal prowadzi foyer, które sprawdzi się na przerwy kawowe, rozmowy w kuluarach, networking lub prezentację materiałów promocyjnych.
Wisienką na torcie jest sala Gravity, która znajduje się na ostatnim, szóstym piętrze hotelu. Jest to klimatyczna przestrzeń, mieszcząca do 45 osób w układzie kinowym, z dużymi oknami z widokiem na panoramę miasta oraz możliwością zaciemnienia podczas prezentacji. 

Stay inn by Frost Warszawa sala konferencyjna

Gravity jest salą wielofunkcyjną. Zorganizujemy tu zarówno konferencję, zebranie zarządu, szkolenia, jak i wigilię firmową, spotkanie integracyjne bądź kameralny bankiet. Sprzyja temu elegancki wystrój, odpowiednio dobrane oświetlenie, a także dodatkowy atut – możliwość wyjścia na taras widokowy. Na tarasie tym, mieszczącym do 100 osób, regularnie organizowane są zajęcia jogi dla gości hotelu. W przyszłym roku taras zadebiutuje w nowej odsłonie jako otwarta przestrzeń na eventy. 

Stay inn by Frost Warszawa taras widokowy

Sprzęt konferencyjny, w który zostały wyposażone wszystkie sale, jest najwyższej jakości. Spokój i intymność odbywającym się w Stay inn by Frost Warszawa wydarzeniom zapewni zaś oddzielenie części hotelowej od strefy konferencyjnej, do której prowadzi również niezależnie wejście. 

Doskonały design & komfort – pokoje i Spa w Stay inn by Frost Warszawa

Kompleksowość usług i wysoka jakość to drugie imię stołecznego Stay inn. Wystrój zarówno części wspólnych, jak i biznesowych oraz pokoi jest spójny, a przyjęte rozwiązania pozwalają gościom na pełen komfort. Hotel oferuje 89 nowoczesnych pokoi i luksusowy apartament – łącznie ponad 170 miejsc noclegowych gotowych do przyjęcia gości konferencji. 

Pokoje zachwycają designem, a uwagę zwracają drobne, acz ułatwiające życie rozwiązania, jak lustra łazienkowe z włącznikiem dotykowym, oczyszczacze powietrza, klimatyzacja obsługiwana indywidualnie dla każdego pokoju.

Stay inn by Frost Warszawa pokoj

Jako hotel lifestyle’owy Stay inn by Frost Warszawa udostępnia także rozbudowaną strefę Zen Wellness & Spa, mieszczącą się na poziomie -1. Szczególnie zachwyciła nas część basenowa z sufitem mieniącym się gwiazdami, a goście zrelaksować się też mogą w saunie fińskiej lub podczas zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Na miejscu czeka również dobrze wyposażona siłownia.

Stay inn by Frost Warszawa basen

Stay inn by Frost Warszawa spa

Po prostu dobra kuchnia – MONO Kitchen 

Za obsługę cateringową spotkań w Stay inn by Frost Warszawa odpowiada restauracja MONO Kitchen. To mocna strona stołecznego hotelu, który aktualnie rozbudowuje część restauracyjną o nowy koncept – trattorię, aby pomieścić rosnące grono fanów restauracji. 

Szef Kuchni, Michał Tkaczyk, tworząc menu, bazował na daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, dodając im jednak autorski sznyt. Atrakcyjna jest już sama forma podania, smak dań jest natomiast zwieńczeniem atrakcyjnych propozycji kulinarnych. W menu nie brakuje klasyków kuchni włoskiej (lokal posiada własny piec!), a także dań wegańskich w mniej lub bardziej tradycyjnym wydaniu. Do MONO Kitchen przynależy ogródek letni, który pomieści około 40 gości. 

W restauracji MONO Kitchen zorganizujemy firmowe wigilie, spotkania okolicznościowe, jubileusze i kolacje biznesowe dla grup liczących od 70 (ustawienie bankietowe) do 100 (układ koktajlowy) osób. A wszystko to w przyjaznych oku wnętrzach i z miłą obsługą. 

Stay inn by Frost Warszawa MONO kitchen


Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Stay inn by Frost Warszawa to nowy lifestyle’owy hotel z basenem w dogodnej lokalizacji blisko centrum Warszawy. Obiekt jest przygotowany do organizacji narad i szkoleń dla kadry menedżerskiej, kierownictwa wyższego szczebla, spotkań integracyjnych czy konferencji dla 150 osób. Wnętrza hotelu zostały wykonane z dbałością o szczegóły, a pobyt w Stay inn by Frost Warszawa uatrakcyjni bogata oferta restauracyjna oraz zaplecze Wellness & Spa.

Opinia platformy Konferencje.pl:

Interesująca propozycja na kameralne spotkania i większe konferencje. Na organizatorów wydarzeń czekają nowoczesne i doskonale wyposażone sale oraz doświadczony personel. Oferowane zaplecze noclegowe umożliwia zakwaterowanie wszystkich uczestników szkoleń, a znakomita kuchnia podbije kubki smakowe gości restauracji MONO Kitchen.