Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Western Hotel i Restauracja

Szosa Gdańska 46, 86-031 Osielsko
westernhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Gotowicz Event Manager 51203...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Western Hotel i Restauracja

Nowo otwarty Western Hotel – kowbojskie klimaty pod Bydgoszczą

Data aktualności: 18-08-2016

 • Nowo otwarty Western Hotel – kowbojskie klimaty pod Bydgoszczą - Western Hotel i Restauracja

  Nowo otwarty Western  Hotel w Niwach koło Bydgoszczy, powstały w miejscu dotychczas funkcjonującego hotelu Dakota, zapewni atrakcyjny pobyt wszystkim miłośnikom amerykańskiego stylu życia.

   

   

  Od kilku dni ciekawskie spojrzenia osób podróżujących do i z Bydgoszczy Szosą Gdańską w okolicach miejscowości Niwy, Osielsko i Żołędowo przyciągały imponujące swym rozmiarem, pomalowane w naturalne barwy figury żubrów. „Żubro-bizony”, jak żartobliwie nazywają swoje maskotki właściciele, stanowią zwieńczenie fasady nowego kompleksu hotelowo-restauracyjnego o nazwie Western Hotel. Utrzymany w stylu Dzikiego Zachodu budynek uzupełnia prawdziwa, zabytkowa lokomotywa parowa.

   

   

  Zaplecze konferencyjne w Western Hotel


   

  Western Hotel posiada bogatą ofertę dla organizatorów konferencji, przyjęć i spotkań firmowych. Na gości czeka Sala Generalska dla 80 osób, Sala Bankietowa dla 100 osób, VIP-room (dla 10-12 osób), a także pokój telekonferencyjny. Obiekt wyposażony jest w dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz bezpłatny parking na 65 samochodów. Hotelowa restauracja oferuje kompleksowe zaplecze konferencji oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz eventów, takich jak prezentacje marketingowe, szkolenia czy spotkania biznesowe.

   

   

  Miejsce odpoczynku i rozrywki pod Bydgoszczą

   

   

  Trzygwiazdkowy obiekt może przyjąć ponad 40 gości w 28 pokojach (8 pokojach jednoosobowych, 5 dwuosobowych typu twin, 14 dwuosobowych typu double oraz 1 pokoju rodzinnym). Właściciele szczególnie serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi, które mogą udać się na spacer do położonego w bezpośredniej bliskości lasu, a także przynależących do hotelu placu zabaw i dziecięcych domków. Rodzice mogą skorzystać z pokoju dla matki i dziecka, zaś obchodzący swoje urodziny w hotelu najmłodsi pod okiem doświadczonych animatorów wcielić się mogą w eksplorujących ziemie Zachodu kowbojów i Indian.

   

  Po udanej zabawie dzieci wraz z rodzicami, w serwującej dania kuchni amerykańskiej restauracji w stylu Dzikiego Zachodu, posilić się mogą burgerami, żeberkami w stylu barbecue, wędzonymi na miejscu wędlinami, a także szarlotką, podawaną z bitą śmietaną i lodami.

   

  Gościom hotelu pobyt umilą także organizowane cyklicznie Muzyczne Niedziele z Westernem. Będzie można w trakcie nich posłuchać akustycznych wersji polskich i zagranicznych piosenek, między innymi Tadeusza Nalepy, Erica Claptona, a także samych The Rolling Stones.

  Jak z dumą obwieszczają właściciele – Ameryka jest teraz koło Bydgoszczy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: