Wyobraźcie sobie miejsce wśród zieleni, oddalone od hałasu i pośpiechu, w którym można choć przez chwilę zapomnieć o codzienności. Miejsce, w którym lepiej poznacie swoich współpracowników podczas wyjazdu integracyjnego, skupicie się podczas konferencji, a po niej weźmiecie udział w dodatkowych atrakcjach, których tutaj nie brakuje. Wierzbowe Ranczo w Budach Michałowskich pod Warszawą powstało z myślą o ludziach, którzy potrzebują wytchnienia, a także o tych, którzy swoich gości zaprosić chcą do wyjątkowego miejsca. 

Nietuzinkowy obiekt na eventy pod Warszawą

Nasz Obiekt Miesiąca, Wierzbowe Ranczo, położony jest 45 km od Warszawy i tylko 11 km od Grodziska Mazowieckiego, w Budach Michałowskich. Takie usytuowanie – nie za blisko i nie za daleko od stolicy – jest dużym atutem. Z jednej strony pozwoli na szybki dojazd gościom przybywającym z Warszawy, z drugiej zaś pozostaje w wystarczającym oddaleniu, aby móc odpocząć od zgiełku metropolii. Stwarza również dodatkowe możliwości: nieopodal znajdują się Termy Mszczonów oraz Park of Poland Suntago.

Wierzbowe Ranczo Budy Michalowskie eventy

Spotkanie biznesowe w klimatycznych wnętrzach 

Atrakcyjna lokalizacja to nie wszystko. Wierzbowe Ranczo jest obiektem dostosowanym zarówno do organizacji konferencji czy szkoleń, jak i przygotowania wydarzeń o mniej formalnym charakterze. Do dyspozycji organizatorów spotkań oddane są 3 sale bankietowo-konferencyjne, każda utrzymana w nieco innym stylu. Sercem obiektu jest Oranżeria z wysokim (7 m) stropem z drewnianym szachulcem. Przestrzeń ma powierzchnię 220 m kw., a w jej centralnym punkcie znajduje się kominek. Sala ta idealnie sprawdzi się na imprezy w stylu boho, bankiety zasiadane dla 130 gości lub wieczory tematyczne. Dzięki dużym oknom wnętrze jest dobrze doświetlone, a bezproblemowe przeprowadzenie prezentacji zapewni nowoczesny sprzęt audiowizualny (projektor, ekran, TV, profesjonalne nagłośnienie). 

Wierzbowe Ranczo Budy Michalowskie Oranzeria na eventy

Nieco mniejsza (126 m kw.) Sala Bankietowa stanie się idealnym tłem dla spotkań, pokonferencyjnych kolacji lub firmowych spotkań integracyjnych. Zorganizujemy w niej konferencję dla 120 uczestników, a na bankiet zaprosimy do 100 osób. Podobnie jak Oranżeria, Sala Bankietowa jest klimatyzowana. Zadbano o wyposażenie jej w sprzęt konferencyjny oraz o możliwość wydzielenia miejsca na strefy taneczną i chillout.

Wierzbowe Ranczo Budy Michalowskie sala bankietowa

Z jednej sali do drugiej przejść można łącznikiem, co umożliwia przygotowanie w Wierzbowym Ranczu imprez dla nawet 170 osób. Ostatnią oferowaną przestrzenią jest Sala Restauracyjna, która pomieści do 70 osób.

Obiekt przygotowany jest na wydarzenia kilkugodzinne lub kilkudniowe – w zależności od potrzeb i oczekiwań gości. Organizatorzy wydarzeń liczyć mogą na wsparcie na każdym etapie przygotowań. Doświadczony zespół Wierzbowego Rancza postara się, aby każde z organizowanych tu spotkań dobrze zapisało się w pamięci ich uczestników. 

… a może piknik na łonie natury?

Piękne otoczenie Wierzbowego Rancza to dobry powód, aby pomyśleć o przygotowaniu eventu także na zewnątrz. Obiekt zapewnia 8 ha zielonego terenu, w sam raz na duży firmowy piknik bądź zajęcia typu team building. Świetną opcją będzie również zorganizowanie kolacji grillowych na świeżym powietrzu, a o podniebienia zaproszonych gości zadba miejscowa kuchnia. Szef kuchni poleca szczególnie żeberka BBQ lub firmowego Ranczo burgera, a na wegetarian czeka prawdziwy smakołyk – grillowany stek z arbuza. 

Wierzbowe Ranczo Budy Michalowskie przyjecie

W Wierzbowym Ranczu goście eventu będą mieć prawdziwy kontakt z przyrodą. Spacerując wśród drzew i obserwując wolno żyjące konie, można się prawdziwie zrelaksować. Warto dodać, że urok Wierzbowego Rancza polega także na zmienności otoczenia. O każdej porze roku obiekt ten można odkrywać na nowo – wymalowany innymi barwami, ale wciąż przyciągający klimatem. 

Wierzbowe Ranczo Budy Michalowskie event w plenerze

Punkt ładowania energią – odpoczynek w Wierzbowym Ranczu

Wśród wierzb zregenerujecie swoje siły. Na miejscu działa hotel, a w nim 36 przestronnych i jasnych pokoi w różnym standardzie. Wszystkie urządzone z myślą o komforcie wypoczywających w nich gości, utrzymane w przyjemnej dla oka kolorystyce. Relaksu nigdy za wiele. Goście Wierzbowego Rancza mogą odwiedzić strefę zewnętrznego SPA z 2 saunami oraz 2 baliami.

Wierzbowe Ranczo Budy Michalowskie pokoj

Wspominaliśmy wcześniej o koniach. Na terenie rancza znajduje się stajnia, w której pobrać można lekcje jazdy konnej na różnych poziomach wtajemniczenia. Niezależnie od tego, czy z zajęć z profesjonalnym trenerem skorzysta zupełnie początkujący, czy też całkiem doświadczony jeździec, z pewnością urozmaici to czas wolny spędzony w Budach Michałowskich. Jest też całkiem prawdopodobne, że goście Wierzbowego Rancza wyjadą z niego z nową pasją (i jeszcze większą chęcią powrotu)!

Na konferencje pod Warszawą, szkolenia, bankiety, wyjazdy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe, albo po prostu – aby odpocząć – Wierzbowe Ranczo będzie mieć ofertę skrojoną pod oczekiwania.