Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Z-Hotel Business & Spa

Wczasowa 25, 05-402 Otwock
www.z-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Sawicka Kierownik Działu Sprzedaży 531 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Z-Hotel Business & Spa

Czterogwiazdkowiec pod Warszawą zyska salę kongresową

Data aktualności: 06-10-2014

 • Czterogwiazdkowiec pod Warszawą zyska salę kongresową - Z-Hotel Business & Spa

  Wiosną 2015 r. rozpocznie się rozbudowa otwockiego Z-Hotel Business & Spa. W jej efekcie obiekt zyska nowe skrzydło, w którym pojawią się: sala bankietowo-kongresowa, strefa rozrywki oraz dodatkowe pokoje dla gości.


  Już niebawem położony kilkanaście kilometrów od Warszawy obiekt zyska dodatkową przestrzeń konferencyjną. W nowej części czterogwiazdkowego hotelu powstanie sala bankietowo-kongresowa na 300 osób z dużym foyer, która pozwoli na organizację konferencji, kongresów, koncertów i innych wydarzeń wymagających dużej powierzchni i eleganckiej oprawy. Nowością w obiekcie będzie sfera rozrywki z kręgielnią, bilardem i parkietem tanecznym. W hotelu pojawią się też dodatkowe 23 dwuosobowe pokoje dla gości. Część z nich będzie miała możliwość bezpośredniego łączenia ze sobą.

   

  Konferencje w ekologicznym obiekcie


  Podczas prac modernizacyjnych zastosowane zostaną ekologiczne materiały, które pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacyjnych hotelu. Będą to układy solarne, oświetlenie ledowe oraz pompy ciepła. Z-Hotel Business & Spa przejdzie także proces rebrandingu. - Ekologia to podstawowy wyznacznik naszego rozwoju - mówi Eugeniusz Zieliński, właściciel Z-Hotel Business & Spa. - Od dawna korzystamy z energii słonecznej. W naszej restauracji oferujemy dania powstałe z naturalnych i wyselekcjonowanych produktów, głównie polskich, a w Z-Spa postawiliśmy na naturalne i ekologiczne kosmetyki. Nasi goście, którzy bardzo poważnie traktują ekologię, doceniają takie działania - dodaje.

  Obecnie Z-Hotel Business & Spa dysponuje czterema wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 245 mkw. Klimatyzowane pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dostęp do światła dziennego oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne