Wiosną 2015 r. rozpocznie się rozbudowa otwockiego Z-Hotel Business Spa. W jej efekcie obiekt zyska nowe skrzydło, w którym pojawią się: sala bankietowo-kongresowa, strefa rozrywki oraz dodatkowe pokoje dla gości.

Już niebawem położony kilkanaście kilometrów od Warszawy obiekt zyska dodatkową przestrzeń konferencyjną. W nowej części czterogwiazdkowego hotelu powstanie sala bankietowo-kongresowa na 300 osób z dużym foyer, która pozwoli na organizację konferencji, kongresów, koncertów i innych wydarzeń wymagających dużej powierzchni i eleganckiej oprawy. Nowością w obiekcie będzie sfera rozrywki z kręgielnią, bilardem i parkietem tanecznym. W hotelu pojawią się też dodatkowe 23 dwuosobowe pokoje dla gości. Część z nich będzie miała możliwość bezpośredniego łączenia ze sobą.

Konferencje w ekologicznym obiekcie

Podczas prac modernizacyjnych zastosowane zostaną ekologiczne materiały, które pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacyjnych hotelu. Będą to układy solarne, oświetlenie ledowe oraz pompy ciepła. Z-Hotel Business Spa przejdzie także proces rebrandingu. - Ekologia to podstawowy wyznacznik naszego rozwoju - mówi Eugeniusz Zieliński, właściciel Z-Hotel Business Spa. - Od dawna korzystamy z energii słonecznej. W naszej restauracji oferujemy dania powstałe z naturalnych i wyselekcjonowanych produktów, głównie polskich, a w Z-Spa postawiliśmy na naturalne i ekologiczne kosmetyki. Nasi goście, którzy bardzo poważnie traktują ekologię, doceniają takie działania - dodaje.

Obecnie Z-Hotel Business Spa dysponuje czterema wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 245 mkw. Klimatyzowane pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dostęp do światła dziennego oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu.