Zakopane to nie tyko Krupówki, Giewont czy spacer na Morskie Oko. To także atmosfera skupienia i relaksu - zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Zespół Pensjonatów Dolina Białego to idealne miejsce na organizację konferencji czy wyjazdu integracyjnego, połączonego z wypoczynkiem.

Zespół Pensjonatów Dolina Białego to kompleks składający się z trzygwiazdkowego pensjonatu Biały Potok, trzygwiazdkowego Pensjonatu Telimena oraz kameralnej i historycznej Willi Pan Tadeusz. Położony jest w zacisznej części Zakopanego, w otoczeniu lasu i potoku górskiego, przy wejściu do malowniczej Doliny Białego, nieopodal szlaków spacerowych, górskich i wielu tras rowerowych. To wszystko jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Zespół Pensjonatów Dolina Białego jest więc idealnym miejscem aby aktywnie, zdrowo spędzić czas w otoczeniu gór.  

Zespół Pensjonatów Dolina Białego konferencje Zakopane

Dolina Białego to zespół kilku pensjonatów z widokiem na panoramę Tatr. Obiekt oprócz zaplecza rekreacyjnego dysponuje również salami konferencynymi.

Zakopiańskie sale konferencyjne w góralskim stylu

Wszystkie budynki wchodzące w skład Doliny Białego utrzymane są w klasycznej górskiej stylistyce. Dostęp do pięciu nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych sprawia, że kompleks stanowi doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju oficjalnych spotkań. W Białym Potoku mieści się największa sala konferencyjna, która przeznaczona jest dla 60-80 osób. Willa Pan Tadeusz dysponuje salą dla 30-80 osób, zaś Pensjonat Telimena trzema salami, mogącymi pomieścić kolejno: 15-30 osób, 40-60 osób oraz 25-40 osób. Na gości czeka bezpłatny parking, bezpłatny i bezprzewodowy internet oraz duży ogród z możliwością organizacji w nim spotkań biznesowych czy bankietu.

Zespół Pensjonatów Dolina Białego sale konferencyjne

W bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Białego znajduje się Karczma Biały Potok, która wchodzi w skład kompleksu. Na dwóch salach – na parterze i na antresoli - istnieje możliwość organizacji eventu dla 150 osób. Karczma utrzymana jest w stylu góralskim: znajduje się w niej kominek, bar oraz kuchnia serwująca dania kuchni regionalnej przygotowane wg tradycyjnych, sprawdzonych przepisów góralskich.

Integracja firmowa i komfortowy odpoczynek w Zakopanem

Konferencja czy wyjazd integracyjny w tym rejonie to dla większości organizatorów konieczność przemyślenia również kwestii noclegów. Dolina Białego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom organizatorów. W kompleksie jednocześnie może nocować 161 osób. Biały Potok oferuje 1 pokój jednoosobowy, 10 pokoi dwuosobowych, 2 rodzinne pokoje typu studio dwuosobowe, 7 apartamentów dwuosobowych oraz 12 apartamentów trzyosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki oraz miejsca do pracy (biurko, wi-fi). Większość posiada balkon z widokiem na Tatry. W pensjonacie Telimena możemy wybierać między 3 pokojami jednoosobowymi, 15 pokojami dwuosobowymi (jedynie dwa z nich wyposażone są w łózka małżeńskie), 3 pokojami trzyosobowymi, 3 rodzinnymi pokojami typu studio trzyosobowe (z oddzielnymi łózkami) oraz 1 dwuosobowym apartamentem. Z kolei Willa Pan Tadeusz oferuje 2 pokoje jednoosobowe, 12 pokoi dwuosobowych (1 z łóżkiem małżeńskim), 1 pokój trzyosobowy oraz 2 apartamenty dwuosobowe (z oddzielnymi, jednoosobowymi łóżkami).

Zespół Pensjonatów Dolina Białego sale konferencyjne ZakopaneZespół Pensjonatów Dolina Białego sale konferencyjne Zakopane

Relaks i rozrywka u podnóża Tatr

W Pensjonacie Biały Potok można skorzystać z centrum spa wellness. Jeżeli skorzystamy z noclegu w Dolinie Białego przynajmniej przez dwie noce możemy liczyć na zniżkę w oddalonym o 2 kilometry Aqua Parku Zakopane. To jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i pod Tatrami o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym. Oferuje baseny z wodami termalnymi, baseny sportowe i rekreacyjne, taras z basenem zewnętrznym i placem zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, kręgielnię oraz fitness club.