Strona główna    /    Dolnośląskie    /    Jugowice    /    Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Jugowicach - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Jugowicach - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Jugowice, dolnośląskie

Opis obiektu


Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Jugowicach - OBIEKT ZAMKNIĘTY

OBIEKT ZAMKNIĘTY

Wysoki standard, przyjazna atmosfera i barwny krajobraz sprzyjają zarówno pracy twórczej, jak i rodzinnemu wypoczynkowi. W ośrodku można skorzystać z dobrodziejstw odnowy biologicznej, hydroterapii i masaży. Wybierając się zaledwie 3 km poza ośrodek, trafimy nad jezioro Bystrzyckie, z wypożyczalnią sprzętu wodnego i kąpieliskiem.
Nasi Goście mają możliwość korzystania z basenu zewnętrznego (latem), sali bilardowej, tenisa stołowego, boisk do siatkówki i koszykówki, siłowni, sauny oraz bogatej bazy odnowy biologicznej i rehabilitacji. Chętnie zajmiemy się również organizacją eventów na terenie naszego ośrodka i poza nim: sporty ekstremalne, zabawy strzeleckie, team building, gry i zabawy integracyjne.
Propozycje poza obiektem: kompleks Osówka (samochody terenowe, poszukiwanie złota i skarbów, strzelnica paintballowa); wycieczki (np.: Zamek Grodno i Książ, Palmiarnia w Lubiechowie, podziemne fabryki w Walimiu); Aqua Park w Bielawie; kulig z pochodniami i inne atrakcje na życzenie Klienta.