CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA - NIECZYNNE

Gdańsk, pomorskie
Opis obiektu
CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA - NIECZYNNE

OBIEKT NIECZYNNY - "CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA" JEST W TRAKCIE PRZENOSIN DO INNEJ LOKALIZACJI.

 

 

CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA – ponad 2400 m2 oryginalnej industrialnej przestrzeni i nieskończoność możliwości w samym sercu Gdańska!

Atutem CSG jest całkowita dowolność w aranżacji wnętrz postindustrialnego obiektu.

ORYGINALNE MIEJSCE WYDARZEŃ

Historyczna lokalizacja, mury i posadzki, zabytkowe kolejowe wrota, bramy i galeria, imponujące żyrandole oraz drewniane klinkiety, profesjonalna scena oraz szerokie możliwości aranżacji, do tego wystrój i design dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Powierzchnia Centrum to industrialna, duża i spektakularna, a zarazem komfortowa przestrzeń.

Obiekt jest wyposażony w scenę, ogrzewanie, garderoby, toalety, szatnię oraz foyer – to wszystko w połączeniu z profesjonalnym podejściem do każdego przedsięwzięcia sprawia, że CSG jest tak wyjątkowym miejscem na konferencje, sympozja, imprezy zamkniete, premiery filmowe i teatralne, pokazy mody, koncerty, kongresy, targi oraz gale i eventy.

Historyczne znaczenie oraz niepowtarzalna architektura zyskała uznanie naszych gości i klientów z zagranicy. Centrum gościło m.in. kilka gal ministerialnych w ramach Polskiego przewodnictwa w Radzie UE. 

To przestrzeń bez skali, która w elastyczny sposób zostaje dopasowana do Państwa oczekiwań. Na przestrzeni lat sprostaliśmy produkcji wielu wymagających Klientów oraz znanych artystów i zespołów, m.in.:  Jean Michal Jarre'a, Ennio Morricone, KYLIE, Scorpions, The Rasmus, Snow Patrol, Marillion, MIYAVI, SKRILLEX, Pendulum czy Tiesto. Z pewnością sprawimy, że Państwa wydarzenie na długo zostanie zapamiętane.
Cztery wyjątkowe powierzchnie:

> Sala koncertowa 

> Sala klubowa - C.LUB Stocznia 

> Sala konferencyjna 

> Teren plenerowy - koncerty i widowiska open air

Dysponujemy także 150 miejscami parkingowymi na zamkniętym terenie (plus niezależne miejsca postojowe wokół terenów Stoczni). Centrum rozpoczęło działalność w 2004 roku.