Strona główna    /    Pomorskie    /    Sopot    /    Event House SOPOT - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Event House SOPOT - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Władysława Jagiełły 6/2, 81-757 Sopot, pomorskie

Opis obiektu


Event House SOPOT - OBIEKT ZAMKNIĘTY

OBIEKT ZAMKNIĘTY

Event House SOPOT  jest to wyjątkowa przestrzeń łącząca elementy dawnej architektury z nowoczenym podejściem przystosowana do organizcji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, imprez firmowych i nie tylko. Obiekt znajduje w samym centrum Sopotu, zaledwie kilka metrów od  popularnego "monciaka" i  Dworca Głównego w Sopocie. Zarówno przed budynkiem, jak i w jego pobliżu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Obiekt jest dwupoziomowy. Na partrze znajduje się część bankietowo-konferencyjna, składająca się z dwóch sal konferncyjnych, poziom -1 to kameralna przestrzeń klubowa. Przestronne wnętrze obiektu I wyposażenie którym dysonujemy umożliwa organizację najróźniejszych wydarzeń okolicznościowych.

 

Spotkanie może uświetnić catering, przygotowywany przez zaprzyjażnioną restaurację. Proponujemy poczęstunek w formie przerwy kawowej lub lunchu. Umożliwiamy również dostęp do zaplecza kuchennego, wyposażonego ekspres do kawy,  lodówkę, zamrażarkę, czajnik elektryczny, piekarnik,  kuchenkę mikrofalową oraz zastawę stołową. 

Wyposażenie:

• projektor multimedialny
• flipchart z wyposażeniem
• stałe łącze internetowe / WiFi
• nagłośnienie

Inne: bar, ekspres do kawy, krzesła i stoły bankietowe, stoły koktajlowe, komfortowe loże, klubowe oświetlenie, nagłośnienie (możliwość podłączenia muzyki przez kabel lub bluetooth), wytwornica dymu

Pokoje: Obiekt nie oferuje noclegów. 

Na terenie obiektu znajduje sie palarnia oraz szatnia