Strona główna    /    Dolnośląskie    /    Wrocław    /    Hotel Bugatti - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Hotel Bugatti - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Kosmonautów 328, 54-041 Wrocław, dolnośląskie

Opis obiektu


OBIEKT ZAMKNIĘTY

Lokalizacja i dojazd:
Otwarty w 2004 roku, trzygwiazdkowy Hotel Bugatti znajduje się w zachodniej części Wrocławia przy ulicy Kosmonautów 328. Z centrum miasta można łatwo do niego dotrzeć drogą krajową nr 94, mijając po drodze Stadion Wrocław. Od lotniska oddalony jest o niecałe 5,5 kilometra.

Wygląd: Dwupiętrowy budynek o białej zdobionej elewacji z przyległym parkingiem. W latach 1890-1903 był rezydencją jednego z najbardziej znamienitych ówczesnych fabrykantów wrocławskich i nosił wtedy nazwę Villa Rheinland. Po wojnie mieściło się w nim przedszkole. W 2001 roku nowi właściciele rozpoczęli remont i przystosowywanie obiektu na potrzeby hotelowe.

Sale konferencyjne: Na potrzeby konferencji przystosowane są 2 sale. Pierwsza z nich o powierzchni 48 mkw. mieści 50 osób w ustawieniu kinowym. Druga, większa sala konferencyjno-bankietowa jest również salą restauracyjną i ma możliwość przyjęcia 120 osób na bankiet oraz 100 osób na konferencję. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w dostęp do Internetu, rzutnik pisma, ekran, flipchart, TV oraz nagłośnienie.

Pokoje: Hotel dysponuje 20 pokojami dla 43 osób wyposażonymi w łazienkę, klimatyzację, dostęp do Internetu, TV, biurko oraz telefon.

Restauracje i bary: Restauracja serwuje dania kuchni staropolskiej z elementami kuchni europejskiej.