Strona główna    /    Mazowieckie    /    Warszawa    /    i-View Meetings - OBIEKT ZAMKNIĘTY

i-View Meetings - OBIEKT ZAMKNIĘTY

Mazowiecka 9, 00-052 Warszawa, mazowieckie

Opis obiektu


i-View Meetings - OBIEKT ZAMKNIĘTY

OBIEKT ZAMKNIĘTY

 

Lokalizacja:
Sala konferencyjna położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy na ulicy Mazowieckiej położonej w Śródmieściu, która biegnie od ul. Świętokrzyskiej do ul. Kredytowej i znajduje się zaledwie 200 m od dwóch stacji metra: Nowy Świat oraz Świętokrzyska, na skrzyżowaniu dwóch linii warszawskiego metra.

Dworzec Centralny znajduje się zaledwie 1 przystanek metra od naszej Sali konferencyjnej lub 5 minut pieszo po drugiej stronie Pałacu Kultury. Koło naszej lokalizacji kursują również autobusy linii 102, 105, 107, 111, 116, 178, 180, 222, 503, 518


Architektura:
Czteropiętrowy, murowany budynek, wchodzący w skład ciągu zabudowań wzdłuż ulicy Mazowieckiej.
Wyjątkowy klimat naszego budynku to wysokie sufity, zabytkowe drewniane parkiety oraz ceglane ściany połączone z nowoczesnymi elementami współczesnego designu, udekorowane pracami młodych polskich artystów.


Sale konferencyjne:
Posiadamy ponad 250 metrów kwadratowych przestrzeni szkoleniowo-konferencyjnej w centrum Warszawy. Nasza największa sala konferencyjna ma 70 metrów kwadratowych i pozwala na organizacje szkolenia, konferencji na 60 osób. Uczestnicy spotkania dostają również do swojej dyspozycji 80 metrów kwadratowych przestrzeni lobby gdzie serwujemy przepyszną kawę i świeże soki oraz wysokiej klasy przekąski. Posiadamy również mniejsze sale konferencyjne pozwalające na organizacje mniejszych spotkań lub pracę w grupach.


Pokoje:
Obiekt nie oferuje miejsc noclegowych,natomiast dla naszych uczestników możemy zorganizować noclegi w najbliższym hotelu znajdującym się po drugiej stronie ulicy 15 metrów od wejścia do naszej sali lub w pobliskich hotelach takich jak:
Hotel Sofitel Warsaw Victoria lub Novotel znajdujących się zaledwie 200 metrów od naszej sali konferencyjnej.