Mieszkanie Pomysłów- ZAMKNIĘTE

Warszawa, mazowieckie
Opis obiektu
Mieszkanie Pomysłów- ZAMKNIĘTE

ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

Mieszkanie Pomysłów to miejsce stworzone do kreatywnych warsztatów, sesji, spotkań, szkoleń, badań, wydarzeń, konferencji, prezentacji, sesji fotograficznych, planów zdjęciowych – wszystkiego co twórcze i kreatywne.

Dbając o atmosferę naszego Mieszkania zadbaliśmy również o zdrowie ludzi, którzy będą w nim pracowali. Nasze ściany pomalowane są naturalnymi glinianymi farbami, nasze podłogi są z naturalnego, olejowanego drewna a do sprzątania używamy wyłącznie bioczystych środków czystości.

Chcemy żeby powstawały tu wybitne pomysły, koncepty, idee. Zrobimy i dostarczymy wszystko, aby tak było.

 

Zapewniamy 120 m2 powierzchni pełnej słonecznego światła i twórczo nastrajającej atmosfery, obsługę sekretarską spotkań, wszelkie niezbędne sprzęty (rzutnik, komputer, drukarka, dostęp do Internetu , sprzęt audio, telewizor) i materiały (flipcharty, sztalugi, kartki, karteczki, mazaki, pisaki, kredki, plastelinę etc.).

 

Naszą przestrzeń możemy aranżować w dowolny sposób. Na Państwa życzenie Mieszkanie Pomysłów może być salą konferencyjną z dużym stołem, salą z wygodnymi kanapami, salą do ćwiczeń z miękkimi matami, studiem fotograficznym, planem filmowym, jak również leśną chatką, mieszkaniem Kowalskiego czy zielonym ogrodem w środku zimy.

 

Nie zapominamy też, że dobry twórca to najedzony twórca. W czasie spotkań zapewniamy kawę, herbatę, napoje, drobne przekąski a na lunch naszym gościom oferujemy wszystko co tylko sobie życzą i lubią jeść.

 

Latem zapraszamy do pracy na naszym tarasie o powierzchni 30m2 - pod urokliwym dębem i z widokiem na przedwojenne wille Saskiej Kępy.