Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

10 lat Poland Convention Bureau

Poland Convention Bureau

02.02.2012

 Rok 2012 to dla Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji jak i dla wielu przedstawicieli branży rok szczególny, w którym obchodzić będziemy jubileusz 10-lecia istnienia PCB. Jest to dobra okazja do podsumowania działań, jakie w 2011 roku udało się przeprowadzić.

 

 

Rozpoczęta została kampania reklamową Polskiej Organizacji Turystycznej na rynkach priorytetowych, której częścią była promocja polskiego przemysłu spotkań. Dzięki niej w zagranicznej prasie ukazały się reklamy, powstał spot reklamowy, suplement – dodatek do prasy oraz wiele innych, ważnych i ciekawych narzędzi promocyjnych.


W ramach kampanii udało się przeprowadzić cykl prezentacji Roadshow oraz wydarzeń Fam Trip dla przedstawicieli branży oraz aktywnie promować Polskę podczas targów IMEX we Frakfurcie. Ważnym osiągnięciem było dostanie się do finału ICCA Best Marketing Award za re-branding wizerunku przemysłu spotkań i prezentacja dla 1000 uczestników podczas ICCA Congress w Lipsku.


PCB POT w 2011 roku otrzymało prestiżową akredytację Destination Marketing Association Programme, która przyznawana jest instytucjom odpowiedzialnym za promocję destynacji. Aby uzyskać certyfikat należy wykazać się rzetelnością w podejmowanych działaniach oraz spełnić szereg wymogów akredytacyjnych.

 


źródło: www.poland-convention.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne