Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

19. edycja TravelCamp już 24 września w Krakowie

TravelCamp Kraków spotkanie branży

22.09.2015

Bezpłatne spotkanie środowiska internetowego z branżą turystyczną i hotelarską, czyli TravelCamp odbędzie się w tym roku w atelier Aparthotelu w Krakowie 24 września.


Zapisy na 19. TravelCamp trwają do 22 września. TravelCamp to cykliczne spotkania organizowane od 2010 roku, podczas których hotelarze, travel managerowie spotykają się z blogerami i internetowymi „działaczami”, by podyskutować o e-marketingu, trendach w e-turystyce, poszukać nowych inspiracji i partnerów biznesowych. Jednak nie jest to standardowa konferencja – wszystko odbywa się w niezobowiązującej „barcampowej” atmosferze. W Krakowie poruszone zostaną takie tematy, jak. technologie mobilne w branży turystycznej, automatyzacja marketingu, wykorzystanie GDS-ów w hotelarstwie czy tworzenie skutecznych kampanii e-mail marketingowych przez hotele i biura podróży.


Aby wziąć udział w tym bezpłatnym spotkaniu należy zarejestrować się na stronie travelcamp.pl.


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne