Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja ICCA w warszawskim EXPO XXI za nami

EXPO XXI Warszawa ICCA konferencja

22.09.2015

Tym razem konferencja ICCA (International Congress and Convention Association) Central European Chapter Summer Meeting odbyła się pod hasłem „Money makes a world go round”. Wydarzenie okazało się sukcesem dla Warszawy jako destynacji spotkań.


W dniach 26-28 sierpnia br. w Warszawie odbyło się spotkanie prestiżowego stowarzyszenia organizatorów kongresów i konferencji na świecie, czyli konferencja ICCA. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 przedstawicieli branży spotkań na świecie – zarówno członków stowarzyszenia, jak i zewnętrznych firm oraz organizacji z branży.

Program konferencji składał się z kilku wystąpień. Pierwsze z nich poświęcone było strategiom firm w pozyskiwaniu nowego biznesu i koncentrowało się na modelu Human to Human. Drugą część spotkania poprowadził Martin Sirk, Dyrektor Zarządzający ICCA, i zaprezentował on główne założenia nowej strategii stowarzyszenia, która ma zostać wdrożona na najbliższym kongresie ICCA w listopadzie. Natomiast ostatnie wystąpienie należało do Krzysztofa Celucha z Poland Convention Bureau, który próbował odnaleźć odpowiedź na pytanie czy obniżki cen są skutecznym narzędziem pozyskiwania biznesu. W wydarzeniu wziął udział także Michał Olszewski, wiceprezydent Miasta Stołecznego Warszawa, który przedstawił innowacyjny projekt Virtualna Warszawa.
Konferencję uatrakcyjniły m.in. rejs łódkami po Wiśle, grill na wyspie, Gala Dinner w Restauracji Belvedere oraz spacer po Łazienkach Królewskich zakończony Festiwalem Świateł w Ogrodzie Chińskim.


Kolejne edycje konferencji ICCA odbędą się w 2016 roku w Moskwie i w 2017 roku we Lwowie.

 


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne