Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Jacek Prokopiuk Jacek Prokopiuk Ekspert
Dagmara Plata-Alf Dagmara Plata-Alf Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Druga edycja konkursu Hotel & Tourism Trends już w listopadzie


Druga edycja konkursu Hotel & Tourism Trends już w listopadzie

Druga edycja konkursu Hotel & Tourism Trends już w listopadzieNa zdjęciu: Hotel and Tourism Trends 2015 Warszawa

Podczas pierwszego dnia konferencji Hotel Tourism Trends 2015 Poland CEE, która odbędzie się 24 listopada br. w Sofitel Warsaw Victoria, poznamy Hotelarzy Roku 2015.

Organizatorami wydarzenia są Horwath HTL, światowy lider wśród firm konsultingowych specjalizujących się w doradztwie dla rynku hotelowego i turystycznego oraz czasopismo branżowe „Hotelarz”. Zwycięzców konkursu Hotel Trends wybierze jury złożone z ok. 30 ekspertów z branży hotelarskiej, turystycznej i MICE.

Nagrody zostaną przyznane w siedmiu kategoriach: Osobowość Roku, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego i Niezależnego, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Sieciowego i Niezależnego, Revenue Manager Roku oraz Hotelarz do 35. Roku Życia.

Docenione zostaną aktywność zawodowa i największe osiągnięcia kandydatów, zrealizowane projekty, przeprowadzone restrukturyzacje, a także plany rozwoju hoteli, którymi nominowani zarządzają.

Celem naszej inicjatywy jest promowanie profesjonalistów w branży hotelowej. Zależy nam na tym, aby wybór laureatów był w pełni transparentny i bezstronny. Dlatego do kapituły, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprosiliśmy szefów sieci, prezesów hoteli, członków zarządów i dyrektorów regionalnych, a także specjalistów z poszczególnych obszarów hotelarstwa. – mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza”. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 października 2015 poprzez główną stronę konkursu: http://www.hoteltrends.pl/hotelarz-roku-2015/konkurs/