Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

4 hotele Grupy Hotelowej Orbis otrzymały Certyfikaty TripAdvisor

najlepsze hotele

28.06.2011

Novotel Katowice Centrum, Mercure Kasprowy Zakopane, Mercure Gdańsk Hevelius oraz Mercure Poznań otrzymały prestiżowy Certyfikat Doskonałości 2011, przyznawany przez TripAdvisor - największy na świecie portal turystyczny. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla czterech polskich hoteli, które znalazły się w elitarnym gronie najlepszych lokalizacji na świecie, rekomendowanych przez TripAdvisor!


Certyfikat Doskonałości TripAdvisor jest wyznacznikiem jakości w hotelarstwie i jest ceniony przez całą branżę, jako nagroda potwierdzająca najwyższe standardy, a dla gości hotelowych to wiarygodna rekomendacja, z której chętnie korzystają. Nagrodzone obiekty Grupy Hotelowej Orbis otrzymały wysoką notę „4” w pięciostopniowej skali. Certyfikaty Doskonałości są przyznawane w procesie ostrej selekcji, na podstawie obiektywnej oceny ekspertów z TripAdvisor oraz osób podróżujący, których opinie są zbierane i opracowywane przez portal. Tym cenniejsza jest to nagroda dla polskich hoteli, które znalazły się w światowej czołówce.

 - Jesteśmy dumni, że aż cztery nasze hotele zostały wyróżnione spośród tysięcy hoteli. Certyfikat Doskonałości TripAdvisor świadczy o najwyższej jakości usług, komforcie, doskonałym serwisie i kuchni, a także unikalnym charakterze każdego hotelu – mówi Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu Grupy Hotelowej Orbis. - Jest to także potwierdzenie, że teraz w Polsce świadczymy usługi, które są na najwyższym światowym poziomie. Polskie hotele marki Novotel i Mercury reprezentują godnie swoje marki. To widzą i doceniają zarówno eksperci, jak i goście. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym międzynarodowym certyfikatom nasza oferta – nie tylko 4 nagrodzonych hoteli, ale także pozostałych 60 - zyska jeszcze większe zainteresowanie turystów  z całego świata.


Novotel Katowice Centrum
jest znany z usług o najwyższej jakości w całej aglomeracji śląskiej. Hotel jest doskonale zlokalizowany - to dobre miejsce na podróż służbową, jak i wypoczynek.

Mercure Kasprowy Zakopane to jeden z bardziej znanych hoteli w Polsce i w samej stolicy Tatr. Atrakcyjnie położony na urokliwej Polanie Szymoszkowej cieszy się powodzeniem przez cały rok.

Mercure Gdańsk Hevelius
znajduje się blisko Starego Miasta. To doskonały wybór dla gości ceniących wygodę, designe’rski wystrój i doskonały serwis.

Mercure Poznań jest położony blisko terenów wystawowych, w pobliżu biznesowo-handlowej części Poznania, niedaleko Starego Miasta i lotniska. To eleganckie miejsce zarówno na pobyt o charakterze biznesowym, jak i na spędzenie wolnego czasu.


Certyfikat Doskonałości (TripAdvisor Cerificate of Excellence) jest przyznawany na rok i wyróżniony hotel może się nim posługiwać w komunikacji z mediami oraz klientami.


TripAdvisor
to największy na świecie internetowy serwis turystyczny, którego celem jest optymalne zaplanowanie wypraw turystycznych, wycieczek, wakacji, podróży służbowych i  innych wyjazdów w skali globalnej. Portal TripAdvisor oferuje zaawansowane narzędzia niezbędne do rezerwacji hoteli, biletów, usług dodatkowych, porównywania cen, opracowania tras etc. TripAdvisor to ponad 50 milionów odwiedzin na stronie serwisu, 20 milionów członków, 45 milionów opinii i komentarzy podróżników oraz 31 lokalnych wariantów strony www. w 21 językach.


źródło: www.accorhotels.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne