Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Adgar Plaza B oficjalnie otwarty


28.10.2010

28 października 2010 r. – Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. dokonała oficjalnego otwarcia budynku Adgar Plaza B, należącego do kompleksu Adgar, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.

 

 

PartyLite i Mostostal Warszawa, pierwsi najemcy tego 10-piętrowego biurowca klasy A o powierzchni najmu wynoszącej 11 700 m2 usytuowanego przy ul. Postępu 17b, już się wprowadzili, a kolejni wprowadzą się w ciągu następnych kilku dni i tygodni. W sumie
w Adgar Plaza B zostało już wynajęte około 70% dostępnej powierzchni biurowej.

- Jesteśmy zadowoleni z postępu wynajmu powierzchni biurowej w Adgar Plaza. Fakt, że już w momencie oficjalnego otwarcia budynku Adgar Plaza B mamy podpisane umowy dotyczące około 70% dostępnej w nim powierzchni dowodzi, że najemcy doceniają oferowane przez nas wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy – powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

- Wraz z intensywnym rozwojem Mostostalu Warszawa wzrosły nasze potrzeby w zakresie wynajmu wysokiej jakości powierzchni biurowej. W oparciu o wieloletnie, dobre doświadczenia współpracy z firmą Adgar, postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej współpracy i wynająć dodatkowe 3 piętra w ich najnowszej inwestycji. Z dotychczasowego doświadczenia wysoko oceniamy usługi oferowane przez Adgar jako właściciela i zarządcy obiektu - powiedział Włodzimierz Woźniakowski, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki Mostostal Warszawa S.A.

- Cieszymy się z prestiżowej lokalizacji naszej nowej siedziby. Ze względu na nasz unikalny model biznesowy, który daje naszym współpracownikom, głównie kobietom, możliwość prowadzenia biznesu z domu, w naszym polskim biurze pracuje na stałe tylko 7 osób. Jednocześnie, jako międzynarodowa firma przywiązujemy dużą wagę do nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych w Adgar Plaza, które ułatwią nam łączność z oddziałami naszej firmy na całym świecie. Doceniamy także wyjątkowe warunki pracy: panoramiczne okna z widokiem na wewnętrzny dziedziniec zapewniające doświetlenie naturalnym światłem oraz Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, w którym możemy organizować większe spotkania – wyjaśnia Tomasz Stanisławski, Dyrektor Generalny PartyLite.

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać
z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club
z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia płynną pracę na wypadek awarii sieci miejskiej, oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu
z parkowaniem. Oprócz 600 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów,  którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie
w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

 


źródło: www.adgar.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne