Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Agencja POWER świętuje 20-lecie działalności

Agencja Power świętuje 20-lecie działalności

30.10.2017

W połowie października z okazji 20-tej rocznicy powstania Agencji POWER odbyła się gala Power’s Day. Jak zgodnie twierdzą w agencji, uroczyste obchody spowodowały, że termin „piątek trzynastego” już zawsze będzie budził u nich pozytywne skojarzenia.

 

 

Miejscem uroczystości był warszawski lokal Osada Grill & Bar. Jako termin – wbrew stereotypom – wybrano ostatecznie piątek 13 października 2017 r. Oprócz atrakcji o ściśle kulinarnym charakterze, jak choćby degustacja tortu specjalnie przygotowanego na tę okazję przez Cukiernię Sowa, nie zabrakło również występów muzycznych (DJ Andrzej Orlikowski), tanecznych (Grupa Atelie) oraz stand-upu Krzysztofa Jahnsa. Rolę konferansjera pełnił Conrado Moreno. W części merytorycznej przedstawiono dwudziestoletnią historię firmy, zaprezentowano najdłużej związanych z firmą pracowników oraz najlepszych klientów. Specjalną statuetką wyróżniono także 6 firm, które ściśle współpracują z Agencją POWER od samego początku jej działalności.

 

 

 

 

POWER (dawniej PowerSport) to agencja, działająca na rynku od lipca 1997 roku, zajmująca się organizacją wydarzeń i wyjazdów na potrzeby firm oraz instytucji. W ostatnich latach firma była nagradzana wyróżnieniami takimi jak Solidna Firma, Procon Awards, Certyfikat Polski Produkt, Firma Roku, MP Power Award oraz Wydarzenie/Usługa Roku – przyznawanym przez portal MeetingPlanner, a także nagrodą Polskiego Internetu w dziedzinie "Rozrywka i Rekreacja".

Firma jest członkiem SBE, SKKP, SOIT oraz SITE.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne