Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 27.11 Konferencja Certyfikowany Event Manager

Konferencja Certyfikowany Event Manager

23.10.2017

Jeśli chciałbyś spróbować sił w interesującym i pełnym wyzwań zawodzie, dowiedzieć się jak wygląda krok po kroku organizacja wydarzenia, podnieść swoje kwalifikacje – skorzystaj z zaproszenia organizatorów konferencji Certyfikowany Event Manager.

 

 

W stołecznym Multikinie Złote Tarasy już 27 listopada br. odbędzie się konferencja. Certyfikowany Event Manager. Jej zadaniem jest przybliżenie wszystkim zainteresowanym specyfiki zawodu organizatora wydarzeń. Biorący udział w spotkaniu będą mieli okazję dowiedzieć się bezpośrednio od praktyków i ekspertów w branży, jak wygląda „od kuchni” proces planowania, tworzenia i wcielania w życie eventu. Nie zabraknie okazji do poznania wszystkich etapów organizacji wydarzenia – od tworzenia koncepcji, przez planowanie budżetu, promocję, aż po opracowanie metod reagowania w sytuacjach kryzysowych. Wiedza ta podana zostanie w atrakcyjnej formie eksperckich prelekcji, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych.

 

 

Goście wyjdą z konferencji bogatsi o certyfikat uczestnictwa (w formie papierowej oraz elektronicznej) oraz wiedzę, jakimi cechami powinien odznaczać się idealny event planner, jak idealnie wybrać miejsce na organizację wydarzenia, odpowiednie narzędzia marketingowe i metody oceny rynku.

 

 

Na liście prelegentów i prowadzących warsztaty znaleźli się m.in. Dagmara Chmielewska, Paweł Haberka oraz Anna Jędrocha.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 27 listopada w Multikinie Złote Tarasy. Początek o godz. 8:30. Więcej informacji na stronie Organizatora.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne