Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

AMBER EXPO - bedą nowe sale konferencyjne w Gdańsku

nowe centrum kongresowe w Gdańsku

11.03.2011

Na wiosnę 2012 planowane jest oddanie nowego centrum konferencyjno - wystawienniczego w Gdańsku. Głównym inwestorem są Międzynarodowe Targi Gdańskie. Spółka już otrzymała zgodę na budowę. W obiekcie odbywać się będą imprezy targowe, konferencje, szkolenia, warsztaty, a także duże kongresy. Główna sala plenarna pomieści 600 osób!


Amber Expo posiadać będzie także dodatkowe sale warsztatowe, mieszczące 100-150 uczestników. Breakout rooms, czyli tzw. sale na mniejsze warsztaty, prowadzone przy duży konferencjach są wielkim atutem tego obiektu. To też potwierdza fakt, że w projekcie zostały uwzględnione aktualnie obowiązujące trendy w międzynarodowym przemyśle spotkań.

- Ogromnie nas cieszy powstanie nowego obiektu o charakterze konferencyjnym, który poszerzy i uatrakcyjni ofertę Regionu. To dodatkowy atut, który zainteresuje organizatorów konferencji. Gdańsk Convention Bureau wróciło właśnie z targów Confex w Londynie, na które pojechaliśmy ze "świeżą" prezentacją Amber Expo. Plany inwestycyjne wzbudziły podziw branży. Takiego obiektu brakowało w Regionie. - dodaje Anna Górska, Prezes Gdańsk Convention Bureau / Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Już 31 marca 2012 Region wzbogaci się o nowy obiekt i rozszerzy swoją ofertę konferencyjną. Nazwa Amber Expo wydaje się bardzo trafiona. W końcu to Gdańsk uznawany jest za światową stolice bursztynu.

Gratulujemy Międzynarodowym Targom Gdańskim - Członkowi Gdańsk Convention Bureau świetnego pomysłu oraz dobrego planu inwestycyjnego i życzymy sukcesów na rynku spotkań biznesowych! Z naszej strony zobowiązujemy się promować obiekt na arenie międzynarodowej, szczególnie podczas najważniejszych spotkań branży - tj. targach turystyki biznesowej. Najbliższe już w przyszłym tygodniu - EMIF Bruksela. Na kolejną, najważniejszą i największą imprezę targową  na rynku konferencji - IMEX Frankfurt, Gdańsk Convention Bureau zaprosiło reprezentanta Amber Expo. Pan Krzysztof Śmiech (MTG / Amber Expo) będzie aktywnie wspierał promocję Gdańska i Regionu Pomorskiego we Frankfurcie.


 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne