Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi w Krakowie z CBC Film Productions

11.03.2011

Spółka Red Star Media podpisała umowę z Targami w Krakowie Sp. z o.o. na stworzenie kanału telewizji internetowej opartej na podcastingu, w ramach, którego prezentowane będą relacje z poszczególnych spotkań i targów. Kanałem dla Targów będzie zawiadywać marka CBC Film Productions.

 

Podcast TV to narzędzie umożliwiające posiadanie własnego kanału telewizji internetowej. Podcast jest platformą publikacji materiałów audio i wideo w sieci, najczęściej w postaci regularnych odcinków, w której zainteresowani subskrybenci, natychmiast po załadowaniu materiału, są informowani o interesujących ich wydarzeniach. Jest to coraz popularniejsza forma komunikacji z odbiorcami, ze względu na szybkość, prostotę i atrakcyjność przekazu.


- Kanał podcastowy Targów w Krakowie ma docierać do osób zainteresowanych współpracą z Targami oraz wszystkich odwiedzających poszczególne targi i imprezy. W ramach umowy, podpisanej na cały 2011 rok, CBC Film Productions będzie realizowało reportaże z ponad 10 imprez targowych i eventów organizowanych przez spółkę oraz publikowało je w ramach kanału Targów w Krakowie – mówi wydawca CBC Film Productions, Maja Turek.


CBC Film Productions oficjalnie zostało partnerem medialnym Targów w Krakowie Sp. z o.o, a Podcast TV patronem imprez organizowanych przez spółkę.
Wydawcą kanału jest spółka Red Star Media, w której skład wchodzi marka CBC Film Productions zawiadująca kanałami podcastowymi w sieci.

 


źródło:  www.podcasttv.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne