Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Andreas Wierus prezesem zarządu i dyrektorem generalnym Platinum Residence

14.03.2012

Do zadań Wierusa będzie należało opracowywanie i wdrażanie nowoczesnych procedur, wprowadzanie międzynarodowych standardów oraz ciągły nadzór kosztów, współpraca przy wdrażaniu nowych projektów na rynku polskim.

 

 

Andreas Wierus ma bardzo duże doświadczenie w hotelarstwie. Do grudnia 2011 był zastępcą dyrektora generalnego w warszawskim Hotel Jan III Sobieski, należącym wówczas do Vienna International Hotels & Resorts. Zarządzał tam 250-osobowym personelem i wszystkimi obszarami działalności hotelu. W InterContinentalu jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za zespół ds. sprzedaży, PR i marketingu. W Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre tworzył dział sprzedaży jeszcze przed otwarciem obiektu i jako dyrektor sprzedaży zarządzał nim przez półtora roku od otwarcia.

Wcześniejsza ścieżka zawodowa Wierusa w hotelarstwie związana była z obiektami w Niemczech – m.in. z Hilton Dresden, Dorint Novotel Dresden, Dorint Potsdam, Mercure Friesenviertel – gdzie zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach. Zanim trafił na warszawski rynek hotelowy był także kierownikiem rezerwacji w Dorint Sofitel Wroclaw. Z hotelarstwem Wierus rozstał się tylko na chwilę, gdy od listopada 2008 r. do maja 2009 r. pełnił funkcję dyrektora zarządzającego 3WORX Events Marketing Consulting.

Andreas Wierus ukończył studia hotelarskie w Kolonii (Professional in Hotel Management), ale przez rok był także studentem medycyny na Uniwersytecie w Łodzi. Jego hobby to rodzina, gotowanie, podróże, motoryzacja, muzyka i sport.

 

 


źródło: www.platinumresidence.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne