Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Barbara Berndt Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu PURO Hotels


15.10.2010

Barbara Berndt objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w firmie PURO Hotels Sp. z o. o. Odpowiada za działania sprzedażowe i marketingowe związane
z wprowadzaniem sieci inteligentnych hoteli PURO w Polsce.

 

 

W ramach pełnionych obowiązków Dyrektora Sprzedaży i Marketingu PURO Hotels odpowiedzialna jest za działania sprzedażowe i marketingowe związane z wprowadzaniem marki PURO na polski rynek. Do jej zadań należy między innymi koordynacja działań w obszarze E-commerce, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem, a także zarządzanie przychodami hotelu.

 

W pierwszym etapie pracy swoje działania koncentruje na wprowadzeniu marki na rynek oraz promocję pierwszego hotelu PURO, który powstaje we Wrocławiu a jego otwarcie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2011 roku.

Stworzenie nowego stanowiska w PURO Hotels związane jest z kolejnymi planowanymi inwestycjami oraz intensywnym rozwojem firmy i zespołu.

 

Barbara Berndt zdobywała doświadczenie pracując w działach sprzedaży biur podróży, a następnie koordynując sprzedaż i marketing w takich sieciach hotelowych jak Qubus czy Radisson Blu. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Koźmińskiego. Posługuje się biegle językiem angielskim i francuskim.
 

 

źródło: PR

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne