Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Oliwski ugości piłkarzy podczas Euro 2012


13.10.2010

Hotel Dwór Oliwski został wybrany jako jedno z centrów pobytowych dla piłkarzy przy okazji Euro 2012.
 

 

 


 - Hotel Dwór Oliwski od początku stawiany był za wzór, jeżeli chodzi o standard i jakość oferowanych usług – mówi Maja Lubomańska-Palarczyk, Kierownik Marketingu i PR Hotelu Dwór Oliwski.

Dwór Oliwski wielokrotnie odwiedzany był przez przedstawicieli UEFA, Spółki Euro2012, odpowiedzialnej za bazę noclegową oraz Biura Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012 Urzędu Miejskiego w Gdańsku i oceniony został pozytywnie. Wielokrotnie podkreślano dogodną lokalizację, standard świadczonych usług i jakość obsługi.

- Bardzo cieszymy się, że hotel Dwór Oliwski znalazł się w gronie hoteli wybranych i rekomendowanych jako centra pobytowe dla drużyn piłkarskich przyjeżdżających na Euro 2012 – wyraża swoje zadowolenia Maja Lubomańska-Palarczyk.

Dwór Oliwski  posiada 70 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, stylowe SPA z basenem, sauną suchą, łaźnią parową, sanarium, jacuzzi, studio cardio i "słoneczną plażą", gabinetami kosmetycznymi, stanowiące doskonałe miejsce do relaksu.

W obiekcie znajduje się również nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne, dzięki któremu w komfortowych warunkach może odbyć się spotkanie drużyny przed meczem.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja hotelu Dwór Oliwski - w sercu Trójmiasta, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w zaciszu Doliny Radości, a jednocześnie tylko 15 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 7 km od sopockiego Molo, 10 km od Starego Miasta Gdańska.

Hotel Dwór Oliwski
otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, dzięki czemu stwarza dogodne warunki do pracy jak i odpoczynku.

Ciekawostką jest fakt, że Hotel Dwór Oliwski wystąpił w filmie „Usta Usta” emitowanym na TVN we wtorek, 12 października.


źródło: www.dworoliwski.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne