Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BCB Business Park powstaje w Gdańsku


31.10.2010

Wyłoniony został wykonawca Budynku B1 BCB Business Park w Gdańsku, tym samym mogą rozpocząć się zaplanowane na 2010 rok prace budowlane. Konkurs na Generalnego Wykonawcę inwestycji wygrała firma Warbud.
 

 

B1 jest pierwszym z kompleksu pięciu budynków mających stworzyć BCB Business Park. B1 oferować ma głównie powierzchnię biurową. Oddanie budynku do użytku  planowane jest na koniec 2011 roku.

Na terenie BCB Business Park oprócz powierzchni biurowej do użytku oddane mają zostać również Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze oraz hotel. Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze składać się będzie z trzech audytoriów, trzech sal konferencyjnych oraz hali wystawienniczej.
 
Hotel, przygotowywany z myślą o klientach biznesowych, do dyspozycji gości oddać ma około 130-170 pokoi, o łącznej powierzchni 5470 metrów kwadratowych (4200 powierzchnia pomieszczeń oraz 1270 powierzchnia restauracji i usług hotelowych).

Hotel – jako integralna część kompleksu, otwarty zostanie w 2014 roku.

BCB Business Park powstaje w Rębiechowie, przy Gdańskim lotnisku, które obecnie przechodzi modernizację. Inwestorem jest Bałtyckie Centrum Biznesu.


źródło: na podstawie www.business-park.bcb.com.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne