Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Inspiracje ze świata Marriott International oszczędza energię i zbiera laury


29.10.2010

Magazyn Computerworld opublikował listę dwunastu spółek, którym losy środowiska nie są obojętne i działania ekologiczne wdrażają nawet w sektorze IT.

 

 

 

Na miejscu dwunastym, zamykającym listę wyróżnionych, jako jedyny z branży hotelarskiej, znalazł się Marriott International.

Zrównoważony i odpowiedzialny biznes cechują przemyślane działania prowadzone na różnych płaszczyznach. Jedną znich jest właśnie ekologia i troska o środowisko. 

Marriott wyróżniony został przez Computerworld za nieustające wysiłki, jakie sieć wkłada we wdrożenie innowacyjnych metod, a także podejmowanie energooszczędnych  działań w sektorze IT.

Najnowszym ekologicznym osiągnięciem sieci jest nowy system chłodzenia centrum baz danych i ulepszone metody zarządzania temperaturą. Zmiany te pozwoliły na zredukowanie zużycia wody o ok. 60% od roku 2007. Marriott wykorzystuje również wirtualizację serwerów, zdalne zarządzanie energią i recycling odpadów.

20 lat doświadczenia w oszczędzaniu energii, nieustające zaangażowanie w stosowaniu technologii, wdrażanie nowych i innowacyjnych sposobów pozwalających ograniczyć wydzielanie ciepła przez urządzenia sieciowe, czyni z Marriotta wzór do naśladowania.

 


źródło: na podstawie www.marriott.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne