Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Beata Nawrot polskim Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group

beata nawrot louvre hotels group konferencje

07.01.2016

Polski oddział grupy hotelowej Louvre Hotels Group, zarządzającej m.in. hotelami konferencyjnymi Golden Tulip, ma nowego Dyrektora Sprzedaży. Została nim Beata Nawrot, która dotąd pracowała na tym stanowisku w warszawskich hotelach należących do grupy.


Nowa Dyrektor Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce, Beata Nawrot, dotąd obejmowała to stanowisko w warszawskich hotelach Golden Tulip, Campanile oraz Premiere Classe. Doświadczenie w hotelarstwie zdobywała przez 20 lat pracując w Orbis/Accor oraz Starwood. Do jej odtychczasowych zadań należało m.in. wprowadzenie nowego brandu Mercure do obiektu, czy wprowadzenie na rynek poznański nowego hotelu Sheraton. Co więcej, w latach 2010-2015 była czynnym członkiem Komisji Kategoryzacyjnej przy Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, w którym obejmowała stanowisko vice-przewodniczącej oraz prowadziła zajęcia ze studentami m.in. na Uniwersytecie Poznańskim, Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii i Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu.

 

W Polsce do marki Louvre Hotels Group należy 16 hoteli. Cztery spośród nich to obiekty marki Golden Tulip: Golden Tulip Warsaw Center, Golden Tulip Gdańsk Residence, Golden Tulip Międzyzdroje Residence oraz Golden Tulip Kraków City Center (hotele franczyzowe); dwa działają pod szyldem Premiere Classe w Warszawie i Wrocławiu, a pozostałe hotele to Campanile (10 hoteli) znajdujące się w dużych polskich miastach.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne