Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska na inauguracji Connections Meetings w Portugalii

connections meetings branża spotkań event

24.12.2015

Trzech polskich przedstawicieli branży spotkań wzięło udział w inauguracji Connections Meetings. Spotkanie odbyło się w Portugalii i trwało trzy dni.

 

Connections Meetings to event dla planistów i dostawców usług branżowych oparty o dwa modele: Meeting Design i Human to Human (H2H). Dzięki temu każdy z uczestników, a było ich łącznie 60, w tym troje z Polski, mógł przeprowadzać rozmowy z partnerami biznesowymi w takiej formie, w jakiej chciał. Spotkanie odbyło się w dwóch miastach w Portugalii: rozpoczęło się w Lizbonie w hotelu DoubleTree by Hilton Fontana Park, a skończyło w Quinta Do Lago w hotelu Conrad Algarve. Event trwał od 9 do 12 grudnia br. Wykorzystano również czas podróży pociągiem między miastami – w trakcie jej trwania Mike van der Vijver (odpowiedzialny za projekt Connections Meetings, ekspert z 25-letnim doświadczeniem w branży spotkań, propagator Meeting Design oraz współautor książki „Into the heart of meetings”) poprowadził warsztaty szkoleniowe dotyczące Meeting Design.

 

Polskimi uczestnikami Connections Meetings byli Anna Górska, Business Development Director w EXPO XXI Warszawa i Prezes Oddziału Europy Centralnej ICCA, prof. nzw. dr hab. inż. Dorota Chwieduk V-ce Dyrektor Instytutu Techniki Cieplnej Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa z Politechniki Warszawskiej i Beata Kapcewicz, partner w Momentum Trainers.

 

Wyjątkowości temu spotkaniu zdecydowanie nadały rozmaite formy poznawania potencjalnych partnerów biznesowych. Rozmowy można było przeprowadzać klasycznie przy stole w sali konferencyjnej, ale i podczas przejażdżki rowerami, wspólnego tworzenia biżuterii korkowej, malowania graffiti czy spaceru i „bird watching”. Spotkania trwały nie krócej niż 40 minut.

 

Kolejne Connections Meetings odbędzie się 29 maja – 1 czerwca w Maladze w Hiszpanii.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne