Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum EXPO XXI wyróżnione


06.07.2010

Nowa hala wystawienniczo-eventowa nr 4 wchodząca w skład Centrum EXPO XXI otrzymała wyróżnienie w prestiżowym, jubileuszowym konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa „ BUDOWA ROKU 2009”. Współorganizatorami konkursu są Ministerstwo Infrastruktury oraz Główny Urząd Nadzoru Budownictwa.


Konkurs jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. W obecnej jubileuszowej, XX edycji wzięło udział 78 budów, zgłoszonych przez inwestorów, deweloperów oraz samorządy terytorialne.

Wysoka jakość, funkcjonalność, nowoczesność wykonania Hali nr 4 została doceniona przez jury konkursu. Wyróżnieniem zostali uhonorowani wykonawcy Hali – generalny wykonawca Consbud Sp. z o.o. oraz jednostka projektowa DB Projekt Sp. z o.o.

Jesteśmy dumni, iż wysoka jakość oraz zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania techniczne naszej nowej hali zostały docenione przez jury tego prestiżowego konkursu – powiedziała Żaneta Berus, dyrektor zarządzająca EXPO XXI odbierając wyróżnienie na gali finałowej konkursu. Zawsze byliśmy prekursorami nowoczesnych rozwiązań technicznych i dążyliśmy, już na etapie projektowania hali, do najwyższej jakości. Nowa hala Centrum EXPO XXI to doskonałe miejsce do organizacji eventów, koncertów, konferencji, wieczornych imprez, prezentacji produktów. Hala może pomieścić do 3.600 osób. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczność wewnętrznych podziałów powierzchni wystawowej dzięki zastosowaniu mobilnych ścian działowych. Zastosowanie tych ścian pozwoliło na uzyskanie podziałów w 3 konfiguracjach, przy czym w każdym przypadku jest zachowana wymagana izolacyjność akustyczna. W hali wysokiej na 10 metrów pod dachem można powiesić aż do 45 ton różnego sprzętu, od oświetlenia po elementy dekoracji.

Centrum EXPO XXI to najnowocześniejszy i największy obiekt wystawienniczo-eventowy w Warszawie. Dysponuje powierzchnią ponad 17 000 mkw; w tym 13 500 mkw to powierzchnia w halach, 1 500 mkw to powierzchnia w salach konferencyjnych i pokojach do rozmów, 2 200 mkw to powierzchnia na terenie ekspozycji zewnętrznej.

Kompleks składa się z 4 budynków: Hala nr 1, Hala nr 2 – budynek główny, Hala nr 3, Hala nr 4.
Do dyspozycji jest 1.500 miejsc parkingowych.

 


źródło:  www.expoxxi.pl (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne