Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Suite Novotel – nowa generacja Suitehotel


07.07.2010

Stworzona w 1998 roku marka Suitehotel dołączyła do rodziny Novotel, dzięki czemu z dniem 1 lipca wystartowała nowa marka - Suite Novotel, należąca do sieci Accor.

 

 


Połączenie Suitehotel i Novotel jest wspaniałą szansą dla obu marek, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród turystów biznesowych jak i rodzin z dziećmi.

Suite Novotel ma wyznaczać standardy na rynku hoteli średniej klasy.

Jako marka oparta na oryginalnej i skutecznej koncepcji - oferująca hotele z pokojami o powierzchni 30 metrów kwadratowych, innowacyjnymi usługami gastronomicznymi, możliwościami relaksu oraz multimedialnymi nowinkami – Suite Novotel stanie się dla Novotelu alternatywą przy pobytach średniej długości.

Suite Novotel zaprasza klientów, którzy planują kilkudniowy pobyt, aby spróbowali czegoś nowego i niekonwencjonalnego.

Suite Novotel stara się przełamywać schematy i przodować na wielu płaszczyznach. Od samego początku pomysłodawcy próbują obalić stare przyzwyczajenia i wprowadzić innowacyjne pomysły w każdej dziedzinie:

- przestrzeń: każdy hotel posiada apartamenty wielkości 30 metrów kwadratowych; w każdym pokoju znajduje się kącik kuchenny (lodówka i mikrofalówka)
- multimedia: każdy pokój wyposażony jest w Suite Box, który pozwala gościom bez ograniczeń i bezpłatnie serfować po internecie, telefonować w obrębie całego, a także delektować się filmami i muzyką na zamówienie
- 24-godzinny bar oferuje gotowe posiłki, desery oraz napoje
- dodatkowe usługi: kącik internetowy, całodobowe centrum fitness, biblioteka, kącik do czytania, a także wypożyczalnia samochodów (Smart) dla gości pozostających w hotelu dłużej niż 4 noce

Sojusz tych dwóch marek rodzi duże nadzieje. Wysokiej jakości serwis dopasowany został do indywidualnych potrzeb klienta, dając im wolność, oryginalność oraz jakość. Na tym opiera się właśnie filozofia Novotel Suite – pobyt w hotelach nowej marki ma stworzyć otoczenie zbliżone do domowego, poprzez korzystanie z dostępnych serwisów, w zależności od własnych potrzeb.


źródło: na podstawie www.suitehotel.com
                                      www.accor.com
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne