Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Chiny ugoszczą branżę MICE


17.03.2010


Już w dniach 7-9 kwietnia Chiny po raz kolejny staną się gospodarzem Targów IT&CM (Incentive Travel & Conventions, Meetings), na które zjadą wystawcy i zwiedzający z całego świata. Chiny traktują to wydarzenie jako idealną okazją by wzmocnić swoją pozycję na międzynarodowym rynku turystyki biznesowej.

Z roku na rok rośnie znaczenie Targów IT&CM. Rokrocznie liczba chińskich wystawców sukcesywnie się zwiększa. Swoją obecność potwierdziły również prestiżowe, chińskie stowarzyszenia.

IT&CM China 2010 oferuje swoim uczestnikom liczne możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Jest również idealnym miejscem dla wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Wydarzenie to jest wspierane przez światowe organizacje jak: IAPCO (International Association of Professional Congress Organisers),  ICCA (International Congress & Convention Association) oraz SITE (Society of Incentive Travel Executives).

Na chwilę obecną Chiny znajdują się na trzecim miejscu, jeżeli chodzi o potęgi turystyczne. Wyprzedzają je jedynie USA oraz Anglia.
Prognozy są jednak obiecujące dla Państwa Środka. W 2020 roku Chiny mają stać się światową destynacją turystyczną numer jeden. Szacuje się, że przez kolejne 10 lat liczba turystów będzie zwiększać się rocznie o 10%.
 

 

źródło: http://www.itcmchina.com/

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne